ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ważna zapowiedź Chrisa Jericho, Kontrakt The Undertakera i więcej!

Chris-Jericho-WrestleMania-2
– W poprzednim tygodniu Chris Jericho zapowiedział ważne ogłoszenie.

Dzisiaj natomiast wspomniał, że ogłosi to w środę podczas swojego podcastu „Talk is Jericho”.

Będąc przy temacie „Talk is Jericho” to w poprzednim epizodzie podcastu gościem Chrisa był Lance Storm a głównym tematem rozmowy było ostatnie PPV WWE, Extreme Rules 2015. Obydwaj panowie zgodzili się, że najlepszą walką tego PPV było starcie o tytuły Tag Teamowe. Drugą najlepszą walką według Jericha i Storma był Last Man Standing Match pomiędzy Romanem Reignsem i Big Showem.

– Jak podaje Wrestling Observer Radio, pozostało niewiele czasu, aby obecny kontrakt The Undertakera z WWE się zakończył. Przewiduje się, że Taker nawet po zakończeniu ringowej kariery będzie współpracować z WWE, więc w przyszłości prawdopodobnie podpisze kontrakt warunkowo podobny do kontraktów legend WWE.

– Erick Rowan na live eventach w ten weekend pracował jako Heel. Rowan w jednej walce przegrał z Samim Zaynem, a na drugim Live Evencie przegrał wraz z The Ascension sześcioosobowe starcie TT z Jey’em Uso i Prime Time Players.

– Na koniec WWE Canvas 2 Canvas, gdzie Rob Schamberger maluje Christiana:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778