ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ważna walka zapowiedziana na pierwsze AEW Dynamite, U.S. Championship match na RAW, Mick Foley czeka na telefon od Becky Lynch

– All Elite Wrestling zapowiedziało pojedynek dużego kalibru na debiutancki epizod ich tygodniówki na TNT. W ringu naprzeciwko siebie staną Adam Page oraz PAC. Na ostatniej gali, czyli AEW All Out, Page przegrał walkę o pas mistrzowski z Chrisem Jericho, natomiast PAC pokonał Kenny’ego Omegę.

AEW Dynamite zadebiutuje na antenie w przyszłą środę, tj. 2 października. Oto pozostałe wydarzenia zapowiedziane na to show:

  • Chris Jericho i partnerzy vs Kenny Omega i Young Bucks,
  • Cody vs Sammy Guevara,
  • MJF vs Brandon Cutler,
  • powrót Jona Moxleya.

 

– Na najbliższym RAW, które określane jest mianem premiery nowego sezonu, WWE zapowiedziało kolejny title match. Będzie to United States Championship match AJ Stylesa z Cedriciem Alexandrem.  Oprócz tego starcia zobaczymy:

  • Miz TV z Hulkiem Hoganem i Riciem Flairem,
  • pojedynek Sashy Banks z Alexą Bliss,
  • występ Brocka Lesnara i Paula Heymana,
  • Universal Championship match – Seth Rollins vs Rey Mysterio.

[ZOBACZ TAKŻE: STONE COLD NIE ZAMYKA DRZWI PRZED POWROTEM DO RINGU!]


– Becky Lynch na Hell in a Cell będzie musiała bronić RAW Women’s Championship w klatce przeciwko Sashy Banks. Sasha w swoich wypowiedziach przypomina, że w przeciwieństwie do Becky walczyła już w Hell in a Cell matchu. Mick Foley napisał na ten temat krótkiego tweeta:

„The Boss” może mieć doświadczenie w Hell in a Cell, ale „The Man” wie, że ode mnie dzieli ją tylko jeden telefon. Zadzwoń do mnie Becky Lynch

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783