ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Walka wieczoru najbliższego RAW, Finn Balor, nowa seria na kanale WWE na YouTube i więcej

– W czasie emisji ostatniego Smackdown w Wielkiej Brytanii, pojawiła się zapowiedź walki wieczoru najbliższego RAW, które odbędzie się w Liverpoolu. John Cena miałby się zmierzyć z Rybackiem. Poniżej grafika, która pojawiła się w podczas Smackdown nadawanego na wyspach:
RESEM41865rawpre10112014_rybackcena

– Finn Balor został dodany do rosteru NXT na oficjalnej stronie WWE. Zawodnik zadebiutował podczas ostatniego epizodu NXT walcząc u boku Hideo Itami z The Ascension.

– Poniżej trailer filmu Queens of the Ring produkcji WWE Studios. Co ciekawe, pod koniec zwiastuna widać na okładce , że w filmie pojawia się CM Punk, The Miz oraz Eve Torres, jednak w opisie filmiku nie ma wzmianki o CM Punku: „Featuring cameos by The Miz and Eve Torres.”

– Na kanale WWE na YouTube pojawiła się nowa seria pod tytułem The Miz’s School of Performance, gdzie gospodarzem jest The Miz. Poniżej pierwszy odcinek tej serii:

– Pomimo ataku Adama Rose’a na króliku podczas ostatniego Smackdown, zawodnik pracuje na live eventach podczas europejskiego touru jako babyface a The Bunny dalej jest w Rosebuds.