ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Walka wieczoru Clash of Champions ujawniona? Renee Young w WWE Network Pick of the Week i więcej!

sethrollinspromo

– W lokalnych reklamach w Indianapolis promowany jest pojedynek Kevina Owensa i Setha Rollinsa o pas WWE Universal. Clash of Champions odbędzie się 25 września w Bankers Life Fieldhouse w Indianapolis. Póki co nie jest to pewna informacja, ale po ostatnich wydarzeniach z Monday Night Raw taki pojedynek jest jak najbardziej prawdopodobny.

– W najnowszym filmiku WWE Network Pick of the Week pojawiła się Renee Young, która wybrała Talking Smack jako program warty uwagi. Mówiła o tym, że nigdy nie wiadomo co się może podczas niego wydarzyć, a ostatnie odcinki tylko to potwierdzają.

– Jinder Mahal znajduje się aktualnie w Japonii, gdzie musi dokończyć kilka zobowiązań, których podjął się przed powrotem do WWE. Spotkał się tam między innymi z WWE Hall of Famerem Antonio Inoki.

With Japanese Wrestling Legend Antonio Inoki. #puroresu

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika The Maharaja (@jindermahal)

– WWE zamieściło na swoim kanale na YouTube filmik, w którym przedstawiono nam 13 niesamowitych kontr:

– Swoje 30 urodziny obchodzi dzisiaj jeden z aktualnych mistrzów WWE Tag Team, Xavier Woods. Była zawodniczka WWE Awesome Kong skończyła dzisiaj 39 lat, a Jerry Jarrett 74 lata. Całej trójce życzymy wszystkiego najlepszego!

Komentarze

  1. Zauważyłem małą literówkę 😉 Jinder Mahal znajduje się, a nie ,,Jinder Mahal znajduję się”. Ogonek robi różnicę 😛

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556