ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Walka o pas na następnym NXT! Ważna decyzja Cody’ego!

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego epizodu NXT oraz AEW Dynamite.

Na kokejny odcinek NXT zostały ogłoszone dwa ciekawe pojedynki. Pierwszym z nich będzie starcie o tytuł Cruiserweight. Obecny mistrz – Lio Rush zmierzy się z Angelem Garzą.

Drugą ogłoszoną walką będzie ladder match pomiędzy Mią Yim a Io Shirai. Zwyciężczyni pomoże swojej drużynie w pierwszym w historii kobiecym War Games zdobyć przewagę w postaci kolejności wchodzenia na ring zawodniczek. Yim będzie walczyła dla teamu Ripley (Rhea Ripley, Tegan Nox, Candice LeRae oraz Yim) a Shiray dla drużyny Baszler (Shayna Baszler, Io Shirai, Bianca Belair oraz nieujawniona jeszcze wrestlerka). Walka ta odbędzie się na NXT Takeover: WarGames, 23 listopada tego roku.

– Zeszłej nocy w czasie trwania tygodniówki All Elite Wrestling, Dynamite, Cody Rhodes wydał bardzo ważne oświadczenie odnośnie jego kariery w AEW. Wiceprezes federacji z Jacksonville. Ze względu na krytykę jaką otrzymał po dodanie samego siebie do pojedynku o AEW World Title, przyznał, że jeżeli na gali Full Gear nie odbierze złota Chrisowi Jericho, to już nigdy nie zawalczy o ten tytuł w swojej karierze.

Poniżej aktualna karta gali, która odbędzie się już w tę niedzielę:

1. AEW World Championship:
Chris Jericho (c) vs. Cody

2. AEW Women’s World Championship:
Riho (c) vs. Emi Sakura

3. AEW World Tag Team Championship:
SCU (Frankie Kazarian and Scorpio Sky) (c) vs. Lucha Bros vs. Private Party

4.Unsanctioned Lights Out Match:
Jon Moxley vs. Kenny Omega

5. The Young Bucks vs. Santana and Ortiz

6. „Hangman” Adam Page vs. PAC

The Buy In:
1. Britt Baker vs. Bea Priestley