ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Walka Cody vs Kenny Omega na Supercard of Honor XII ogłoszona!


– Podszas dzisiejszego Being the Elite został kontynuowany dalszy ciąg historii z wyrzuceniem Kenny’ego z Bullet Clubu, lecz to co naprawdę było ważne, stało się na samym końcu – już po outro i napisach.

Storyline Cody vs Kenny był już teasowany od jakiegoś czasu. Najpierw przyjaźń zawodników, potem konflikt i na końcu wyrzucenie Kenny’ego z Bullet Clubu… ale czy na pewno? Na samym końcu odcinka #91 Matt Jackson dostał wizję z przyszłości w której możemy zobaczyć jak komentatorzy z entuzjazmem mówią o „wojnie wewnętrznej w Bullet Clubie”, po czym ukazany zostaje nam plakat walki Kenny vs Cody na Supercard of Honor XII.

Gala Supercard of Honor odbędzie się 7. kwietnia czyli dzień przed WrestleManią! Najprawdopodobniej celem walki będzie wytypowanie prawdziwego lidera stajni gaijinów.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778