ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

W WWE doszło do próby gwałtu? NWA ma nowego mistrza! Rich Swann zawieszony przez WWE

– W podcaście prowadzonym przez Vince’a Russo na jaw wyszła szokująca informacja. Russo wyjawił, że kilka lat temu jedna z zawodniczek przyszła do niego z prośbą o pomoc, gdy została zgwałcona. Zawodniczka potwierdziła doniesienia Russo na Twitterze. Jest nią 37-letnia Shelly Martinez, znana z WWE jako Ariel.

Prawie zostałam zgwałcona na trasie za granicą. Od tego momentu inne osoby również wyjawiły mi, że zostały zgwałcone. Bardzo smutne.

Doceniam tych, którzy martwili się o mnie po udostępnieniu tweeta o próbie gwałtu w WWE, jednak jest ze mną wszystko w porządku. Żyłam z tym od tamtego czasu, więc to nic nowego. Po prostu chciałam zwrócić uwagę na ten problem.

– Była gwiazda TNA Nick Aldis, znany również jako Magnus, pokonał Tima Storma podczas CZW Cage of Death zeszłej nocy i został nowym mistrzem NWA. 52-letni Storm trzymał pas przez ponad rok. Na Twitterze Aldis i jego żona Mickie James skomentowali ten sukces:

Ooooh… wygląda na to, że do biznesu dołączył@RealNickAldis gratulacje kochanie!!! Xoxo #10poundsofgold

– WWE wydało oświadczenie dotyczące Richa Swanna:

WWE nie toleruje zachowań uwzględniających przemoc domową, więc zgodnie z naszą polityką, Rich Swann został zawieszony na czas nieokreślony po jego aresztowaniu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552