ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Vince McMahon zmienił cały skrypt SmackDown Live, Ważne ogłoszenie Trish Stratus i więcej!

– Trish Stratus odwiedzała w Toronto lokalne media, gdzie promowała SummerSlam. W trakcie przerwy na Twitterze Hall of Famerka ogłosiła ważną wiadomość.

Stratus zapowiedziała na Twitterze, że pojedynek na SummerSlam, gdzie zmierzy się z Charlotte Flair, będzie definitywnie jej ostatnią walką w karierze:

To byłoby na tyle. Najpierw lot z Detroit, później rozmowy w mediach o pojedynku z Charlotte, który będzie moim ostatnim meczem już w tę niedzielę… teraz jestem w drodze do domu, do moich małych.

– Vince McMahon po przybyciu na SmackDown miał zwyzywać wszystkich pracowników za skrypt, który opracowali i napisać już w trakcie trwania show nowy program. Z tego powodu w main evencie spotkali się The New Day z Danielem Bryanem & Rowanem (pierwotnie miała to być walka Daniel Bryan vs. Kofi Kingston) oraz doszło do pojedynku, który miał się odbyć na SummerSlam, a więc Aleister Black vs. Sami Zayn. Można zakładać, że w oryginalnym planie oba te pojedynki miały być w karcie Największej Gali Lata (ten pierwszy nie został ogłoszony), ale ostateczne zdanie i tak należy do prezesa…

– W ramach ciekawostki można podać, że w karcie SummerSlam nie ma na razie żadnego pojedynku drużynowego i wątpliwym jest, że takowy zostanie ogłoszony. Jak do tej pory ogłoszono pojedynki o główne tytuły obu brandów, oba singlowe pasy pań, pasy mistrza Stanów Zjednoczonych i mistrza Cruiserweight, walki Goldberga z Dolphem Zigglerem, Trish Stratus z Charlotte Flair, Finna Balora z Brayem Wyattem oraz Shane’a McMahona z Kevinem Owensem.

– Pozostając w temacie walki McMahon vs. Owens. Na Insta Stories WWE pojawiła się grafika, która sugeruje, że będzie to „I Quit” Match. Dla przypomnienia w pojedynku nie ma dyskwalifikacji, wyliczeń, pinów ani poddań. Jedyną drogą do zwycięstwa jest powiedzenie przez przeciwnika słów I Quit. Ostatni taki pojedynek odbył się 11 czerwca 2017 roku na 205 Live. Zmierzyli się w nim Cedric Alexander i Noam Dar. Zwyciężył ten pierwszy.