ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Vince McMahon zgodził się na walkę Jericho vs Omega! Oglądalność tygodniówek

– Kenny Omega w wywiadzie z Tokyo Sports wyjawił, że Vince McMahon zgodził się na zorganizowanie walki Chris Jericho vs Kenny Omega. To jednak nie jedyna ciekawa rzecz, która została wyjawiona w tym wywiadzie. Jak się okazuje, Chris Jericho nie jest wcale wolnym agentem i wciąż jest związany z umową z WWE, jednak na zasadzie part-timera. Oznacza to więc, że bez zgody Vince’a McMahona walka ta nie odbyłaby się.

– W tym tygodniu na obu tygodniówkach obejrzeliśmy zmiany tytułów mistrzowskich. Na SmackDown Live AJ Styles pokonał Jindera Mahala i został nowym mistrzem WWE, co pomogło Niebieskim zwiększyć oglądalność względem zeszłego tygodnia aż o 500 000 widzów! SmackDown Live, które nagrane było w Manchesterze obejrzało 2,603 milionów telewidzów. RAW nie zanotowało jednak wzrostu oglądalności. Przed telewizorami zasiadło 2,841 milionów osób, co jest spadkiem w porównaniu do ostatniego odcinka o 12 tysięcy.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556