ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Vince McMahon oraz powrót byłego mistrza w MSG, Bischoff na temat All Elite Wrestling, Title Match zapowiedziany na NXT TakeOver: Phoenix

– W środę w Madison Square Garden WWE zorganizowało specjalny Live Event.

Baron Corbin miał zmierzyć się z Braunem Strowmanem. Jednak ten nie pojawił się. Sędzia wyliczył Strowmana i pojedynek wygrał Corbin. Jednak niespodziewanie pojawił się sam Vince McMahon, który zapowiedział, że Corbin zmierzy się z powracającym Johnem Ceną:

– Eric Bischoff wypowiedział się w swoim podcastcie na temat federacji tworzonej przez Cody’ego oraz The Young Bucks – All Elite Wrestling. Bischoff powiedział, że ma nadzieję na zaproszenie ze strony zawodników na show AEW, ale na ten moment nikt nie kontaktował się z nim w sprawie występu, lub nawet porady czy pomocy. Ostrzegł młode talenty, aby działali wolno i spokojnie, aby nie powtórzyła się historia z WCW oraz WWE. Stwierdził, że do tej pory odnieśli ogromny sukces bez telewizji (mowa tutaj o All In).

– WWE ogłosiło, że na kolejnym show NXT TakeOver, tym razem TakeOver: Phoenix, zobaczymy pojedynek między Biancą Belair a aktualną mistrzynią kobiet NXT Shayną Baszler. Na szali będzie pas mistrzowski byłej zawodniczki MMA. Aktualnie w karcie gali jest jeszcze pojedynek o pas NXT Championship między Aleisterem Blackiem a Tommaso Ciampą.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778