ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Vince McMahon odpowiedzialny za booking RAW?, debiut telewizyjny nowej gwiazdy NXT oraz więcej!

– Pojawiły się informacje o tym, że to rzekomo sam Vince McMahon jest odpowiedzialny za to, co zobaczyliśmy podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW. Zeszłotygodniowy odcinek podobno również wyszedł spod pióra McMahona.

Szczegółowe informacje dotyczą jednak tylko ostatniego epizodu. Odcinek, jak zauważyli fani, różnił się od reszty. Okazuje się, że był to celowy zabieg. Vince McMahon pojawił się 3 godziny przed emisją na żywo, aby wprowadzić zmiany w scenariuszu. Taka decyzja była spowodowana piątkową śmiercią byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, George’a H. W. Busha. Vince chciał, by fani wyszli weseli z areny po zakończeniu RAW.

– Podczas ostatniego odcinka NXT swój ringowy debiut zaliczył były mistrz ROH, Punishment Martinez. Zmierzył się on z Mattem Riddle.

 

– Alicia Warrington opublikowała za pomocą swojego Twittera informację, że dołączy do zespołu NXT. Nie zostało jednak określone, czy będzie nową komentatorką czy ring announcerką. Warrington jest profesjonalną perkusistką związaną ze sceną indie. Będzie występować w WWE jako Alicia Taylor.