ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Vince McMahon na temat ról Heymana i Bischoffa: „Nie mogłem dłużej samemu sobie z tym radzić”.

– Vince McMahon na konferencji ze sponsorami WWE wypowiedział się na temat ról Erica Bischoffa i Paula Heymana.  Jak wiemy Heymanowi została powierzona władza nad Creative Teamem RAW, a Bischoffowi nad kreatywnymi SmackDown. Oto, co powiedział prezes WWE:

Nie mogę dłużej samemu sobie z tym radzić (z kontrolą bookingu tygodniówek – przyp. red.), więc mamy dwie indywidualności, które mają szerszy i rozwojowy punkt widzenia.

Nie wiadomo do końca, jak duży wpływ na ostateczne wydarzenia w WWE TV zachował dla siebie prezes. Dave Meltzer twierdzi, że ostatnie RAW, a w szczególności brutalne F5 od Lesnara na Rollinsie oraz Maria Kanellis z pasem 24/7 to pomysły Heymana. Druga połowa SmackDown została natomiast zmieniona przez Vince’a, gdy show weszło już na antenę.

Meltzer donosi także, że McMahon oferując ważne role Paulowi i Ericowi chciał pokazać akcjonariuszom, że WWE dokonuje ważnych zmian, by naprawić złą sytuację i oglądalność. Dodatkowo chciano odciągnąć obu panów od możliwego zainteresowania dołączeniem do AEW.


[ZOBACZ TEŻ: PORÓWNANIE SPRZEDAŻY BILETÓW AEW I WWE, DEBIUT CAINA VELAZQUEZA, AKTUALNA SYTUACJA W G1 CLIMAX]


 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783