ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Vickie Guerrero na Evolution, Co się dzieje z Curtem Hawkinsem? W jaki sposób Becky Lynch podsumowała Charlotte Flair?

– Jak się okazuje Vickie Guerrero dołącza do listy kobiet, które dziś wieczorem będą brały udział w WWE PPV Evolution.

Była gwiazda WWE ujawniła na Twitterze, że będzie tam pracować z kobietami występującymi w show, a PWInsider potwierdził, że Vickie Guerrero przebywa obecnie w Nowym Jorku i szykuje się na dzisiejszą galę. Jak twierdzi portal internetowy, do Nowego Jorku przybyły inne gwiazdy WWE, tj. Christian, The Miz, Finn Balor, Shawn Michaels, Mike Kanellis i WWE Hall of Famer – Ric Flair.

W drodze do WWE Evolution, by pracować z inspirującymi i wzmacniającymi kobietami, które zaprezentują swój niesamowity talent na pierwszym w historii PPV dla kobiet!! #wwe. #evolution. #excuseme. #guerrero. #welldeserved

 

– WWE Superstar – Curt Hawkins nie był widziany na tygodniówkach WWE od kilku tygodni, ale pojawił się w najnowszej edycji podcastu Notsam Wrestling, aby porozmawiać na różne tematy. Na początku Hawkins opowiadał o swoim udziale w nowym podcastcie z Zackiem Ryderem (The Major Wrestling Figure Podcast), zanim ujawnił szczegóły dotyczące urazu, który wstrzymał jego występy w telewizji.

Mam przepuklinę, jestem prawie pewien, że ​​podejmę wyzwanie Rydera i pokonam go na live evencie. Mam nadzieję, że wkrótce moja sytuacja zostanie rozwiązana. To drobna operacja, ale wciąż operacja. W sumie to taka niewielka sprawa, dlatego mam nadzieję, że w tym tygodniu mój problem zostanie usunięty.

Następnie Hawkins ujawnił, że pracował jako producent za kulisami WWE i opowiadał, jak doszło do tej sytuacji.

Cóż, ta historia jest jeszcze bardziej szalona. Zdałem sobie sprawę, że zostałem wykluczony z działania na jakiś czas. Miałem zaplanowane wszystko, co zamierzałem zrobić do dnia operacji, ale wtedy zadzwoniono do mnie z biura i powiedziano mi, że Vince chciałby, żebym był producentem na czas niedyspozycji. Schlebił mi tym, że to właśnie mnie wybrał do tego zadania. Jest to fajna praca, ale nie sądzę, że to jest coś, co chcę robić w wieku 33 lat. Czuję, że jestem w szczytowej fazie mojej kariery zapaśniczej. Wrestling jest w moim sercu i umyśle i pozostanie tam na zawsze, dopóki moje ciało nie powie mi „Hej, przystopuj. Żadnych zapasów”, więc chcę to wykorzystać. Praca jako prodcent jest fajna, mogłem przydzielać zadania każdemu, na przykład: „Hej, podążaj wszędzie, gdzie Jamie Noble i rób to, co on robi”, lub „Podążaj za Deanem Malenko przez cały dzień i rób to, co on robi.” Najczęściej przebywałem z Tysonem Kiddem, który jest jednym z moich najlepszych przyjaciół, więc było naprawdę super.

Hawkins stwierdził również, że praca jako producent dała mu nową perspektywę i teraz może patrzeć na zapasy przez inny pryzmat.

– Mistrzyni kobiet SmackDown – Becky Lynch kontynuowała drwiny z Charlotte w mediach społecznościowych przed walką w Last Woman Standing na dzisiejszym PPV Evolution. Lynch napisała na Twitterze, że uczyniła swój tytuł najbardziej popularnym w zapasach w ciągu zaledwie 40 dni, podczas gdy Charlotte miała siedem tytułów i nie udało jej się podnieść rangi tytułów na żadnym z jej występów.

Miałam ten tytuł zaledwie przez 40 dni i już uczyniłam go najbardziej głośnym tytułem w zapasach. Miałaś 7 tytułów i 7 razy nie udało Ci się ich wynieść na szczyt. Ja nie tylko wygrałam ten tytuł, ale zachowałam ten tytuł. Właśnie dlatego #iamtheman

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778