ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Vickie Guerrero chce Chrisa Benoit w WWE Hall of Fame, Seth Rollins na scenie niezależnej? Liv Morgan kontuzjowana?

– W wywiadzie z Chrisem Van Vlietem, Vickie Guerrero wypowiedziała się na temat ​​Chrisa Benoit i tego, czy powinien być w przyszłości wprowadzony do WWE Hall of Fame.
Vickie wspomniała także o fanach, którzy nienawidzą jej za to, że potrafiła pracować w telewizji WWE po śmierci jej męża – Eddiego Guerrero w 2005 roku.

To smutna sytuacja. Uwielbiałam Chrisa Benoit. Jego rodzina była naszą rodziną. On, jego żona – Nancy, byliśmy bliskimi przyjaciółmi. Ich syn – Daniel, wszyscy byliśmy bardzo blisko. Nie było mnie tam, kiedy to się stało i nie rozumiem, dlaczego tak się stało, ale ja nadal go uwielbiam. Poza tym, że nas kochał i szanował był utalentowanym zapaśnikiem i miał swoje dziedzictwo, myślę, że nie powinno się go ignorować i to smutne, jak się sprawy potoczyły. Chciałbym go zobaczyć w Hall of Fame.

Choć Vickie pojawiała się kilka razy obok Eddiego – zwłaszcza podczas jego rywalizacji z Reyem Mysterio – zdecydowanie częściej można było ją ujrzeć w telewizji w 2006 roku, już po śmierci męża. Czuła, że ​​musi zarabiać na swój sposób, ponieważ część fanów myślała, że ​​dostała rolę jako rekompensatę za śmierć Eddiego.

Miałam szansę. Byłam żoną Eddiego i wszyscy myśleli, że dostałam tę pracę, ponieważ zmarł. Było wiele rzeczy przeciwko mnie, więc musiałam zasłużyć na to, aby zyskać uwielbienie od fanów i znaleźć postać, z którą chcieliby współpracować. Kiedy znaleźli postać Edge’a, wszystko zaczęło się układać i dobrze się tym bawiliśmy. Myślę, że fani mnie nienawidzili, ponieważ w ich głowie siedziała jedna myśl: ‚Jak żona Eddiego może pracować w WWE po jego śmierci?’ Ale pracowałam tam wcześniej i miałam trochę historii za sobą.

 

– Wczoraj wieczorem WWE Universal Champion – Seth Rollins pojawił się niespodziewanie na show SCW Pro – SCW Epic 2019 w Walcott Coliseum w Walcott, Iowa. To promocja, w której Rollins rozpoczął swoją karierę oraz pojawił się w pierwszym segmencie, obok Marka Brave’a. Rollins i Brave trenują zapaśników w ‚Black and Brave Wrestling Academy’ w Davenport, Iowa, która promuje także zapaśników dla SCW Pro. W powyższym filmie Rollins wyszedł na ring bez tytułu mistrzowskiego i theme songu, aby porozmawiać o ‚Black and Brave Wrestling Academy’, o tym, ile dla niego znaczy być z powrotem w domu i w SCW Pro oraz o przyszłości zapasów, zaczynając od zapaśników, którzy byli za kulisami tego wydarzenia. Na początku tego tygodnia Rollins również pojawił się niespodziewanie na live evencie NXT w Davenport.

 

– Dziewiąty sezon ‚Total Divas’ jest obecnie kręcony na Hawajach, a wiele członkiń obsady (Carmella, Natalya, Naomi i Liv Morgan) informuje o swoich doświadczeniach w mediach społecznościowych. Morgan zamieściła na Twitterze zdjęcie na rurze do tańca z opisem: ‚Co się dzieje na Hawajach’. Kilka godzin później napisała: ‚Złamałam paluch na rurze do striptizu’. Bez większej ilości informacji trudno powiedzieć, czy jest to prawdziwa kontuzja, czy zawodniczka tylko żartowała. Morgan została niedawno przeniesiona na SmackDown w wyniku Superstar Shake-Up, ale jeszcze się tam nie pojawiła.

 

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778