ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Velveteen Dream desperacko próbuje dostać się do main rosteru?

 

– Niedawno Velveteen Dream za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do problemów WWE i stanął w obronie Vince’a McMahona uważając, że największa odpowiedzialność za dobre widowisko spoczywa na wrestlerach.  Powstała związana z tym ciekawa teoria, której autorem jest były wrestler federacji – Ryback.

„The Big Guy” w swoim podcaście w takich oto słowach skomentował stanowisko aktualnego NXT North American Championa:

Zauważyłem komentarz Velveteen Dreama i wiem, co on robi. On desperacko chce był powołany do main rosteru i chce się wydostać z ośrodka rozwojowego. Ludzie często całują Vince’a McMahona w tyłek, by to zrobić, jest to jeden ze sposobów. Ludzie mówią mediom: „Vince McMahon jest geniuszem i czarodziejem”. Mówią to, bo chcą być awansowani, chcą zarobić duże pieniądze i chcą wydostać się z ośrodka rozwojowego. Taka jest prawda, albo on jest naiwny. Nie rozumie jeszcze, jak to działa. To nie wina zawodników, oni zawsze tam byli.

Jeśli Velveteen Dream pojawi się na RAW i powiedzą mu: „Velveteen, wystąpisz na Superstars. Nie damy ci żadnego wejścia. Nie będziesz nic wielkiego robił. Podłożysz się temu gościowi i nie zrobisz niczego fajnego. Nie będziesz się popisywał, a jeśli będziesz, zostaniesz odstawiony i będziesz siedział w kateringu przez rok, a potem cię zwolnimy. To byłaby nieprzyjemna pobudka, jeśli nie wie, jak działa proces twórczy. Zapewne zdaje sobie z tego sprawę, jest sprytny. Czuję, że to wie, ale próbuje dostać awans. Musisz zrobić to, co musisz zrobić, by zostać powołanym.


[ZOBACZ TEŻ: HEEL TURN ZAWODNIKA AEW PODCZAS FYTER FEST, KOLEJNY POJEDYNEK NA ALL OUT? ORAZ WIĘCEJ!]


 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552