ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

UWAGA SPOILERY! Wyciekły scenariusze odcinków NXT na sierpień i wrzesień!


Will Henderson poinformował serwis Wrestling INC o wyciekach scenariuszy na przyszłe tygodniówki Żółtego Brandu. Oto co wiemy:

Odcinek na 30 sierpnia

– Pokazany zostaje film Takeover Recap, który emitowany jest w celu rozpoczęcia tygodniówki NXT.

– Zostają pokazani powaleni SAnitY i inni członkowie rosteru, a Adam Cole, Bobby Fish i Kyle O’Reilly wychodzą. Dyrektor generalny NXT, William Regal, jest pokazany podczas badania sceny.

– Wychodzi nowy mistrz NXT Drew McIntyre. Mówi, że minęło 17 lat. Wie, że tytuł oznacza, że ​​jest na celowniku. Wzywa Cole’a, Fisha, O’Reilly’ego i całe zaplecze i mówi, że jest to świat Drewa. Jeśli chcesz title shota, wejdź do ringu i poproś o walkę. Roderick Strong mówi, że chce szansy o pas. Mówi, że dzisiaj pokona Bobby’ego Roode’a, a potem zawalczy z Drewem jak mężczyzna. Drew mówi, że ma nadzieję, że Roode jest gotowy, aby zostać wyrzucony jak człowiek.

– Peyton Royce pokonuje Ruby Riot. W meczu ingeruje Billie Kay.

– Heavy Machinery pokonuje dwóch jobberów w szybkim meczu.

– Roderick Strong pokonuje Bobby’ego Roode’a. Na koniec słychać chanty „Thank you, Bobby”.
Po meczu na scenę wchodzi Drew McIntyre. Podtrzymuje pas w kierunku Rodericka. Cole, O’Reilly i Fish atakują. Cole wykonuje DDT. Gdy ochrona i Regal się schodzą, trójca ucieka przez tłum i pokazane jest, jak opuszczają Full Sail.

Odcinek na 6 września

– Rampa i ozdoby ringu mają na sobie logo Conor’s Cure

– Andrade „Cien” Almas pokonuje Cezara Bononiego. Zelina Vega jest komentatorką meczu.

– Aleister Black wygłasza promo. Aleister mówi, że 15 lat temu rozpoczął podróż, która doprowadziła go do NXT. Mówi, że jego podróż w NXT jest daleka od końca i teraz wie, że następnym krokiem dla niego w NXT jest NXT Champion Drew McIntyre. Przerywa mu Velveteen Dream. Dream mówi, że Black był oślepiony przez światło, jakim jest Velveteen Dream. Dream mówi, że nie widzi ciemności, i pyta Aleistera, gdzie są jego blizny. Mówi, że widzi mężczyznę, który jest ranny. Mówi, że Aleister wygląda na bojaźliwego, boi się zbliżyć i że boi się światła. Wie, że Aleister ma serce w niewłaściwym miejscu. Aleister wykonuje Black, aby wytrącić mikrofon z ręki Biana, po czym siada. Zanim Dream wychodzi z ringu spada na kolana i zbliża się do twarzy Aleistera, jakby chciał go pocałować.

– Johnny Gargano pokonuje Riddicka Mossa (w / Tino Sabbatelli). W meczu ingeruje Tino.

– Ogłaszają, że odbędzie się mecz No Disqualification pomiędzy Hideo Itamim a Kassiusem Ohno.

– Lars Sullivan pokonuje 3 zawodników w meczu 3 on 1 handicap match. Po meczu wygłasza promo, lecz przerywa mu No Way Jose. Mówi, że Lars jest twardy, ale jest ciekawy, jak bardzo jest twardy, gdy Lars nie atakuje od tyłu. Jose rzuca się na przeciwnika, ale Lars chwyta go, po prostu niszczy i odchodzi.

– Sonya Deville pokonuje Zedę w Sloppy Match.

– Kassius Ohno pokonuje Hideo Itamiego w meczu No DQ.

Odcinek na 13 września

– Ruby Riot pokonuje Peyton Royce i Billie Kay. Nikki Cross pomaga Ruby pokonać Iconic duo.

– Street Profits pokonują The Ealy Brothers. Po meczu panowie wchodzą w tłum, aby świętować ogromny pop.

– Pete Dunne pokonuje Wolfganga, a tym samym chroni swój WWE United Kingdom Championship. Po meczu Adam Cole, Kyle O’Reilly i Bobby Fish wchodzą do ringu i otaczają Dunne’a. Pete unika ataków, a Wolfgang dołącza do pomocy. Po wyrzuceniu z ringu Pete wchodzi z powrotem do pierścienia i wygląda, jakby wrócił do walki, ale zamiast tego chwyta jego tytuł i ucieka. Cole wykonuje Shining Wizard na Wolfgangu, kiedy trzymają go Fish i O’Reilly. Kiedy Cole i spółka wchodzą w tłum, Trent Seven & Tyler Bate zbiegają, aby sprawdzić jak ze stanem Wolfganga.

Odcinek na 20 września

– Johnny Gargano pokonuje Tino Sabbatelliego (w/ Riddick Moss). Ten sam format, co mecz Johnny’ego z Riddickiem wcześniej. Znowu ingeruje partner przeciwnika Johnny’ego.

– Bianca Belair pokonuje Lacey Evans.

– Lars Sullivan pokonuje No Way Jose. Lars dominuje nad Jose podczas całego meczu.

– Kyle O’Reilly i Bobby Fish (w / Adam Cole) pokonują Trenta Sevena i Tylera Bate’a. Po meczu, NXT Champion Drew McIntyre wychodzi na scenę, ale trio Cole’a wbija się w tłum. Kiedy próbują wyjść, SAnitY pojawia się za nimi i ich atakuje. Cole i spółka wycofują się do tłumu.

~~ Ten fragment powinien być nadawany w odcinku z 6 września. William Regal jest w ringu i wprowadza Asukę. Asuka mówi, że kocha NXT i jest wdzięczna NXT Universe. Regal twierdzi, że od czasu jej pojawienia się na NXT nie robiła nic oprócz bronienia tytułu i, że jest jedną z największych mistrzów i mistrzyń w historii WWE. Regal informuje, że wraz z Asuką rozpoczęli negocjacje z Managerami RAW i SmackDown, lecz nie jest to rzecz, której on by chciał, ponieważ Asuka nie będzie debiutować na MR jako NXT Champion Kobiet. Cały roster NXT wchodzi na scenę, aby pożegnać mistrzynię. Asuka mówi, że dokądkolwiek nie pójdzie, NXT pójdzie za nią. Ember Moon wchodzi i oferuje uścisk dłoni, ale rozmyśla się i przytula Asukę. Triple H wychodzi i daje Asuce bukiet kwiatów i przejmuje tytuł, wygłaszając Asukę ostatni raz jako niepokonaną, panującą przez 523 dni mistrzyni. Asuka kłania się publiczności i pozuje z HHH na scenie, kończąc tapingi.~~