ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

USA Network krytycznie o Tough Enough!

tough enough

Jak donosi portal Wrestling Observer Newsletter, USA Network sądzi, iż popularność wrestlingu na świecie ciągle maleje. 

W dodatku okazuje się, że zarządcy tej stacji telewizyjnej nie są zbyt zadowoleni z obecnego formatu programu Tough Enough, głównie ze względu na to iż jest on częściowo nagrywany na żywo. Co za tym idzie sędziowie mają mało czasu nad zdecydowaniem o losie zawodników, co według USA Network może powodować nie zawsze sprawiedliwe i przemyślane decyzje. Kolejnym minusem takiej odsłony Tough Enough jest to, że widzowie nie mogą głosować na swoich faworytów przez cały tydzień, a jedynie przez parę, wyznaczonych minut podczas trwania programu.

USA Network ma również pewne uwagi do gospodarza show – Chrisa Jericho. Jak podkreślają, nie chodzi o to że Y2J nie jest dobrym prowadzącym, aczkolwiek w porównaniu do dynamicznej prezencji Steve Austina z poprzednich lat, Jericho zachowuje się jak gospodarz teleturnieju. Warto zauważyć, iż dla zarządców stacji całe show przez swoją nową formę wygląda bardziej jak teleturniej.

Kolejnym równie dużym co dobrym powodem niezadowolenia USA Network, jest to iż dwóch ostatnich zwycięzców poprzednich edycji programu nie osiągnęło dosłownie nic w ringu WWE.

Dlatego właśnie istnieje przekonanie o tym, iż Tough Enough nie ma już całkowitego znaczenia dla WWE, a jego wygrana nie oznacza praktycznie nic. Co najgorsze, sądząc po wynikach oglądalności, fani podzielają to zdanie.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552