ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Urodziny Rica Flaira, kiedy Roman Reigns powróci do ringu? oraz więcej!

– W piątkowy wieczór rodzina oraz przyjaciele Rica Flaira zorganizowali przyjęcie niespodziankę na 70-urodziny dwukrotnego Hall of Famera.

Przyjęcie odbyło się w Atlancie. Na liście gości znalezli się m.in: Ricky “The Dragon” Steamboat, Triple H, Shane McMahon czy Chris Jericho. Poniżej film oraz kilka zdjęć z urodzin Flaira:


W poniedziałkową noc w Houston w Texasie podczas Monday Night RAW, Flair oraz WWE Universe również będą świętować okrągłe urodziny legendarnego zawodnika.

– Roman Reigns odbył trening z trenerem personalnym Davem Gonyea. Ich spotkanie zostało upamiętnione zdjęciem w serwisie Instagram:

Dave napisał, że jest to honor dla niego, aby pracować z Reignsem podczas jego drogi powrotnej do ringu. Jeden z fanów skomentował wpis pisząc, że Roman powróci do ringu już w poniedziałek, na co Gonyea odpowiedział twierdząc, że przed byłym mistrzem Universal jeszcze kilka miesięcy drogi rehabilitacji.

– Steve Corino, były mistrz NWA oraz ECW, przestał być trenerem NXT. Od teraz będzie pracował na zapleczu przy live eventach RAW oraz SmackDown LIVE. Decyzja ta mogła być spowodowana m. in. rzekomym odejściem Arna Andersona z federacji.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556