ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Unifikacja tytułów mistrzowskich, Członek Tag Teamu z NXT zwolniony

– Impact Wrestling ogłosił unifikację tytułów mistrzowskich. Przypomnijmy, że posiadaczem obu tytułów (tj. IMPACT World i Grand Championship) był Austin Aries. Od dzisiaj jest już on posiadaczem jednego, zunifikowanego Undisputed World Championship, o czym możemy przeczytać na Twitterze.

– Pro Wrestling Sheet informuje, że jeden z Ealy Brothers został zwolniony w zeszłym tygodniu z NXT. Nie jest wciąż pewne o którego chodzi, jednak Gabriel Ealy wspominał ostatnio o tym, że ma 24-godzinne migreny, więc wygląda na to, że jest w trakcie leczenia kontuzji. The Ealy Brothers podpisali kontrakty z WWE w 2015 roku, a ich ostatni występ w NXT odnotowali w styczniu, kiedy to przegrali z TM-61. Nie jest to jedyne zwolnienie w NXT, gdyż w minionym tygodniu zwolniona została również Zeda – uczestniczka Mae Young Classic.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778