ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Undertaker zawalczył na Live Evencie, Heel turn Roode’a? Wyniki i gify z G1!

– The Undertaker zawalczył wczoraj na Live Evencie w Madison Square Garden. Wspólnie z Braunem Strowmanem i Romanem Reignsem pokonał on Eliasa, Barona Corbina i Kevina Owensa. Cały pojedynek skończył się, kiedy to Undertaker wykonał Tombstone Pilderiver. Przed walką widownia mogła ujrzeć występ Eliasa, któy był przebrany za Undertakera.

– Podczas Live Eventu w MSG doszło do ciekawego rozstrzygnięcia pojedynku, w którym udział wzięli Bobby Roode i Mojo Rawley. Zwycięzcą okazał się być były tag team partner Zacka Rydera. Do całej sytuacji odniósł się Dave Meltzer:

To interesujący wynik. Według mnie to trochę sugeruje, że chcą zrobić coś z Mojo wstawiając go do TV i, że porzucili Bobby’ego – nie chcę jednak mówić, iż go zupełnie porzucili, ale potrzebuje on heel turnu i może to być odpowiednim momentem na to. Często gdy dochodzi do turnów, dany zawodnik przegrywa, bo oni sądzą, że jeśli robią turn, to po prostu można go wtedy pokonać.

– NJPW G1 Special w San Francisco już za nami. Byliśmy świadkami 8 pojedynków, a poniżej przedstawiamy ich wyniki i kilka ciekawych spotów z całej gali:

Bullet Club vs. Chaos
Zwycięzcy: Bullet Club

Chaos (Yano & Ishii) vs. Suzuki Gun
Zwycięzcy: Chaos

Bullet Club vs. Taguchi Japan
Zwycięzcy: Bullet Club

Hirooki Goto (c) vs. Jeff Cobb – Never Openweight Championship Match
Zwycięzca i nadal panujący mistrz: Hirooki Goto

Young Bucks (c) vs. LIG – IWGP Tag Team Championship Match
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie: Young Bucks

Chaos vs. LIJ
Zwycięzcy: Chaos

Jay White (c) vs. Juice Robinson – IWGP United States Championship Match
Zwycięzca i nowy mistrz: Juice Robinson

Kenny Omega (c) vs. Cody Rhodes – IWGP Heavyweight Championship Match
Zwycięzca i nadal panujący mistrz: Kenny Omega

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783