ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Undertaker w UK, John Cena już na TLC, Young Bucks w ROH i więcej!

takerr

– Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy Undertakera na jednej z najbliższych Niebieskich Tygodniówek.WWE zapowiedziało Deadmana na taping SmackDown, który odbędzie się 10 listopada w Manchesterze. Wszystko będzie miało miejsce podczas touru po Europie. Przypominamy, że w listopadzie Undertaker obchodzi swoje 25-lecie w WWE.

– Aktualnie John Cena przebywa na urlopie. Jego powrót jest zapowiadany na 26 grudnia, kiedy to wystapi na live evencie w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Mówi się jednak, że jego powrót miałby nastąpić o wiele wcześniej. Mowa tutaj o TLC, które odbędzie się 13 grudnia.Plan jest prosty, Cena miałby wrócić i zmierzyć się z Albertem Del Rio o pas Stanów Zjednoczony, który przegrał na Hell in a Cell. Póki co należy jednak patrzeć na tę informację z przymrużeniem oka, ponieważ WWE bardzo często zmienia myśli.

– Nick oraz Matt Jackson z grupy The Young Bucks ogłosili oficjalnie, że podpisali kontrakt z Ring of Honor. Nazwali to najbardziej korzystną transakcja w historii tej federacji.

Wcześniej w tym tygodniu panowie wyjawili, że podpisali kontrakt z którąś z większych, znaczących federacji. Wymienili takie jak: WWE, NXT, TNA, ROH, Lucha Underground o raz NJPW.

Sytuację skomentował także CM Punk:

– Po ostatnim tapingu SmackDown wiele mówi się o tym, że kontuzji mógł doznać Rusev. Miało się to stać podczas jego walki z Nevillem. Po zatrzymaniu walki Rusev groził jednemu z pracowników WWE za to, że przerwał walkę. Nie wiadomo więc czy jest to prawdziwa kontuzja czy tylko storyline. Podobno nie jest za dobrze, gdyż wiele informacji wskazuje na to, że Rusev ma zerwany biceps. Całe wydarzenie po walce miało tylko wypełnić czas, który nie został wykorzystany podczas walki. To kolejna zła wiadomość dla Ruseva po tym jak jego długi stoyline z Dolphem Zigglerem, Laną i Summer Rae został przerwany przez wiadomość o zaręczynach z Laną. Całe story zmieniło go z killer hella, który feudował z Johnem Ceną w bardziej komiczną postać. Oto materiał nagrany po jego walce:


– Karta na dzisiejszy odcinek Impact Wrestlingu:

1. Awesome Kong vs. Gail Kim
2. Matt Hardy vs. Robbie E.
3. Tigre Uno vs. DJ Zema Ion
4. Aiden O’Shea vs. Crazzy Steve
5. Drew Galloway vs. Grado

– W poniższym wideo Madison Rayne omawia main even pomiędzy Awesome Kong oraz Gali Kim, który odbędzie się na dzisiejszym Impact Wreslingu:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778