ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Undertaker odwołany z trasy po Europie – kto go zastąpi?

takershane

Portal F4WOnline.com doniósł w ostatnim czasie, iż Undertaker został usunięty ze wszystkich występów podczas trasy po Europie, w jakich miał wziąć udział.

W zeszłym tygodniu, Deadman został wyłączony z 3 z 5 występów podczas tej trasy, jednak jak się okazuje – nie wystąpi już na żadnym z nich. We wszystkich zaplanowanych pojedynkach ma zastąpić go Kane.

Taker, podczas pobytu na backstage’u WrestleManii 32 często powtarzał że po swoim meczu z Shanem McMahonem zamierza odejść na trwałą emeryturę. Zmniejszeniem wiarygodności tych słów może być jednak fakt, że Undertaker powtarza to właściwie co roku.

Biorąc pod uwagę obecny wiek Undertakera, jego stan zdrowia, usunięcie z trasy po Europie oraz to iż od paru lat powtarza, że zamierza odejść – faktycznie świadczyć może o sporych szansach na to, iż Taker zdążył już przejść na zasłużoną emeryturę. Nie jest to jednak ciągle nic oficjalnego.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552