WWE Hell in a Cell 2018
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ubranie Enzo sprzedane?, Young Bucks śmieją się z pozwu!


– Pamiętacie garnitur Enzo w którym wystąpił na No Mercy? Ten żywcem zdjęty z Beetlejuice’a z „Soku z żuka”?

Ubiór ten budził sporo kontrowersji, bo w końcu kto o zdrowych zmysłach udziera się jak postać z komedii na swój mecz o mistrzostwo? Amore, żeby nie zapeszać, postanowił się go pozbyć. Jak podzielił się ze społecznością Instagrama Jamie Iovine – właściciel sklepu „Meltdown Comics” w Los Angeles, Enzo Amore „wypożyczył” mu swój strój ringowy.


– Jacksonowie mają jaja, to trzeba przyznać. Kilka dni temu dostali kolejne pismo z ostrzeżeniem od WWE. Tym razem poszło o układ dłoni tzw. „Too Sweet”, co wśród fanów indie wrestlingu wywołało masowe oburzenie, ponieważ gest był używany w Bullet Clubie od samego początku jego istnienia. Pozew Jacksonowie dostali dopiero teraz, gdy zrobiło się o nich głośno. [Dla niebędących w temacie, tego samego gestu używali członkowie NWO kilkanaście lat temu, a teraz gest jest używany przez Gallowsa i Andersona]. Young Bucks musieli zaprzestać używania haseł „F*ck the Revival” oraz „Suck It”, Marty Scurll musiał przestać używać parasolki, bo ma ją Jack Gallagher, a Cody’emu (Rhodesowi) zabroniono posługiwać się jego nazwiskiem poza WWE. Cóż, dla Bucksów to nie pierwszy taki pozew, więc jak to przeważnie robią, postanowili to wyśmiać, tym razem przy pomocy koszulek „Cease & Desist TOO SW#%T!” (przyp. tłum. „Zaprzestać i zaniechać!”). Tweeta Matta Jacksona z wzorem koszulki oraz linkiem do jej kupna znajdziecie poniżej.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743