ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Tylko Vince wiedział o powrocie Kane’a?

Jak zapewne wszyscy wiemy, na ostatnim Monday Night RAW niespodziewanie powrócił Kane.

„Big Red Monster” pojawił się w trakcie Steel Cage matchu pomiędzy Braunem Strowmanem a Romanem Reignsem, kiedy wyszedł spod ringu i wykonał na członku odrodzonego The Shield dwa Chokeslamy oraz jeden Tombstone Piledriver, pomagając Braunowi wygrać. Tym samym dołączył do zespołu The Miza, Cesaro, Sheamusa i właśnie Strowmana, wraz z którymi już w tę niedzielę podejmie Tarczę w 5-on-3 handicap Tables, Ladders and Chairs matchu na TLC PPV. Storyline’owy powód bądź powody powrotu 50-cio latka poznamy zapewne dopiero na następnym odcinku RAW, jednak pojawiły się już doniesienia, jakoby większość pracowników WWE nie miała pojęcia o tym, co ma się wydarzyć na koniec tygodniówki. Jeśli taki zabieg ze strony Vince’a McMahona naprawdę miał miejsce, trzeba mu przyznać, że zadziałał znakomicie. W internecie nie pojawiły się żadne przecieki dotyczące planów federacji na występ dodatkowego zawodnika w walce wieczoru najbliższego PPV i jakiegokolwiek powrotu na RAW, a jest to naprawdę rzadkość w przypadku wydarzeń takiego kalibru.

Nie wiadomo również, jak długo Kane będzie występował w WWE TV. 1 maja zaczynają się jednak wybory na burmistrza Knox County w Tennessee, w których weteran pro-wrestlingu kandyduje, więc można przypuszczać, że będziemy widywać go w ringu najdalej do zaplanowanej na 8 kwietnia WrestleManii 34.

Tags:,
Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778