ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Tyler Reks o napięciu na linii Cena-Riley, Bilety na galę NXT Takeover: Dallas wyprzedane oraz więcej!

Tyler-Reks
– Były zawodnik WWE, Tyler Reks niedawno za pomocą serwisu internetowego reddit.com odpowiadał na pytania fanów.

Podczas sesji Q&A Gabriel Tuft, jak naprawdę nazywa się zawodnik, wspomniał o relacjach jakie panowały pomiędzy Alexem Riley’em a Johnem Ceną. Reks odpowiedział, że Riley był celem Ceny już kilkakrotnie na zapleczu.

„To jest prawdą, że było kilka niewiadomych i bezsensownych spięć na linii Cena-Riley. Każdy z rosteru wiedział, że Cena traktuje go w bardzo skandaliczny sposób. Oczywiście nikt tego Cenie nie wytknął, ale w szatni wszyscy byli po stronie Alexa. Riley otrzymał wiele słów współczucia i słów typy „To jest niedorzeczne, stary” i tak było przez każdy cholerny dzień. Cena każdego dnia był zdania, że Riley robi coś złego.”
Reks wspomniał jeszcze o tym, że pewnego dnia Cena przeszukał torbę Alexa w której miał suplementy na treningi. Były zawodnik WWE twierdził, że Cena szukał wtedy jakiegoś pretekstu, aby zwolniono Riley’a. Reks opisał jeszcze wiele innych historii prześladowania Riley’a przez Johna Cene.

Warto dodać, że sam Reks również miał spór z Ceną. W ubiegłym roku podczas wywiadu powiedział, że Johnowi nie spodobała się jego akcja kończąca (Burning Hammer), ponieważ jest ona zbyt podobna do jego Attitute Adjustment.

– Bilety na galę NXT Takeover: Dallas są oficjalnie wyprzedane. Wejściówki zostały wykupione w moment po ruszeniu publicznej sprzedaży.
Poniżej Triple H o tej sprzedaży:

Wygląda na to, że już rozeszły się wszystkie bilety na gale NXT, które będą odbywać się poza Florydą:

– WWE podpisało kontrakt z Jerome Turnerem, który w najbliższym czasie rozpocznie treningi w Performance Center.

– Z kolei John Cena pochwalił zawodników NXT:

– Na koniec najnowsze WWE Top 10:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778