ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Turniej Tag Teamowy w NXT, Paige o nazwie swojej drużyny i więcej!

NXT-Logo
– Podczas wczorajszego NXT Takeover: Brooklyn Wiliam Regal zapowiedział turniej Tag Teamowy w NXT.

Generalny Manager NXT ogłosił również, że turniej został nazwany na cześć zmarłego w tym roku Dusty’ego Rhodesa. Dusty Rhodes Tag Team Classic zacznie w epizodzie, który zostanie wyświetlony 2 Września a zakończy 7 Października. Regal obiecywał, że turniej będzie pełen akcji oraz dodał, że Dusty Rhodes byłby z tego dumny.

– Paige niedawno była obecna na Wizard World, gdzie odpowiadała na pytania fanów. W jednym z pytań został poruszony temat poprzedniej nazwy drużyny Paige, „Submission Sorority”. Diva powiedziała, że wiedziała o tym, że pewien portal dla dorosłych używa tej nazwy przed tym jak WWE dowiedziało się o tym i chciała ostrzec władze federacji przed użyciem tej nazwy w TV. Dodała również, że chciała sprawdzić czy nazwa nie jest używana. Zaznaczyła jeszcze, że WWE chciało nazwać jej grupę „Team Tap” lub „Miss-Fits”, ale powiedziała, iż „PCB” brzmi dobrze. Poniżej materiał video z panelu o którym mowa:

– Gwiazdy WWE w roli gospodarzy „Be a Star” w czasie SummerSlam Weekend:

– Na koniec najnowszy filmik z kanału UPUPDownDown:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552