ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Turniej o pas WWE UK Championship!

ukchampionshiptournament

Podczas specjalnej konferencji prasowej w Londynie Triple H ogłosił, że już w styczniu odbędzie się specjalny turniej o nowy pas – WWE United Kindom Championship.

Sam turniej potrwa dwa dni(14 oraz 15 stycznia 2017 r.) i odbędzie się na arenie Empress Ballroom w Blackpool. Będzie również transmitowany na żywo na WWE Network oraz w naszej zakładce live. Za stołem komentatorskim zasiądą Michael Cole oraz Nigel McGuinness.

W turnieju weźmie udział 16 wielkich talentów, które Wielka Brytania ma do zaoferowania. Zwycięzca tego turnieju zostanie pierwszym w historii WWE UK Championem. Dowiedzieliśmy się także, że w przyszłości WWE najprawdopodobniej doda do swoich programów specjalną tygodniówkę poświęconą zawodnikom z Wielkiej Brytanii. Póki co nie znamy uczestników, lecz w razie jakichkolwiek aktualizacji będziemy was o nich informować.

Oto jak prezentuje się mistrzostwo:

wweukchampionship

Bilety na te dwudniowe historyczne wydarzenie są już dostępne, możecie nabyć je na stronie Livenation.

Komentarze

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783