ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Trzy potencjalne powroty w WWE!

– Ciekawe informacje dotarły do nas z zachodniej części świata.

Jak podaje PWInsider, w najbliższym czasie możemy ujrzeć 3 duże powroty w federacji Vince’a McMahona.

Najświeższą informacją jest wiadomość o tym, że Alicia Fox znajduje się na zapleczu Little Rock, czyli miejsca w którym będzie odbywać się dzisiejsze Monday Night RAW. Zawodniczka nie występowała od czasu stycznia, kiedy to doznała kontuzji i złamała kość ogonową. Ostatni raz była widziana podczas „WrestleMania 34 weekend”, kiedy doszło do starcia słownego między nią a mężem Rondy Rousey – zawodnikiem UFC Travisem Browne.

Drugą nowiną jest powrót Noam Dara. Zawodnik jest zapowiadany na tapingi WWE w tym tygodniu. Powodem jego nieobecności była kontuzja kolana której doznał w listopadzie 2017 roku.

Ostatnia wiadomość, prawdopodobnie największa i najciekawsza. Jak się okazuje, WWE chce przywrócić do federacji… Jamesa Ellswortha. Zawodnik został zwolniony z federacji w listopadzie poprzedniego roku po zakończonym storyline’ie z Carmellą. Federacja zwyczajnie nie miała żadnego pomysłu na jego postać. Jednak jak widać, w siedzibie WWE coś się zmieniło. Podobno WWE wpadło na ciekawy pomysł co do zawodnika, a on sam ma się pojawić już na nadchodzącym Money In The Bank w Chicago!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778