ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Triple H wyjawia dlaczego pokonał Jindera Mahala w Indiach!

– Triple H pokonał Jindera Mahala tydzień temu podczas touru po Indiach. Hunter podczas wywiadu dla NBC Sports wspomniał, że Jinder otrzymywał coraz większą reakcję podczas walki.

Często myślę, że ludzie w Ameryce, którzy nigdy nie byli w Indiach, chcą wcisnąć swoje zdanie innym. W Indiach jest to zupełnie co innego. Gdy wśród nich staniesz się popularny to jest to inny poziom bycia gwiazdą.

Gdy byliśmy tam podczas spotkań biznesowych słyszałem, że wielu ludzi prowadzących tam telewizję czy studia internetowe mówiło, że oglądali mnie w dzieciństwie. Spotkałem też gwiazdę Bollywoodu, która powiedziała mi: „Jesteś moim dzieciństwem”. Został on też zawieszony w szkole za powiedzenie do kogoś „Suck it!”. W 1996 r. mieli tam 3 kanały i na jednym z nich wrestling był na okrągło.

Jinder zbierał ogromną reakcję. Ten rynek trzeba zrozumieć, jest specyficzny. To nie polega na tym „O on jest z Indii i wygląda tak jak my więc go kochajmy”… Jest zupełnie inaczej. Oni rozumieją, że on gra tego złego. Tak naprawdę jest nowy w scenie Main Eventu i musi się sporo nauczyć.

Samo uczestnictwo w tym tourze mu pomorze. Reakcja na początku i na końcu to były dwie całkowicie różne rzeczy. To wzrastało, ludzie go doceniali. Nie uważam, żeby porażka ze mną mu zaszkodziła. Może mu to pomóc stać się ikoną w Indiach.