ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Triple H wraca do treningów, nowa stajnia na SmackDown LIVE? oraz więcej!

– Wielokrotny mistrz WWE Triple H doznał kontuzji w czasie pojedynku podczas Crown Jewel, kiedy to wraz z Shawnem Michaelsem pokonali Kane’a oraz The Undertakera.

Hunter doznał urazu mięśnia piersiowego, który wymagał operacji i rehabilitacji. Zawodnik udzielił wywiadu kilka dni temu, w którym przyznał, że jest już w pełni gotowy do powrotu do treningów. Co więcej, ćwiczy już od tygodnia. Spekuluje się, że Triple H wystąpi podczas WrestleManii lub SummerSlam, jednak nie ma żadnych spekulacji, kto miałby być jego przeciwnikiem z wyjątkiem Batisty. Zawodnicy mieli małą konfrontację na tysięcznym odcinku SmackDown LIVE, jednak do starcia nie doszło. Co więcej Batista opublikował wpis na Twitterze sugerujący jego powrót, więcej o tym możecie dowiedzieć się tutaj.

 

– Pracownicy WWE rozważają utworzenie nowej stajni na Niebieskiej Tygodniówce, w której skład mieliby wchodzić Rey Mysterio, powracający Sin Cara oraz Andrade. Plan zakłada, że Andrade miałby przejść face turn i zostać babyfacem. Zelina Vega również miałaby wchodzić w skład frakcji.

[ZOBACZ TAKŻE: RONDA ROUSEY ODEJDZIE Z WWE?, LEGENDY TNA ODCHODZĄ Z FEDERACJI ORAZ WIĘCEJ!]

– Dwudziestego pierwszego stycznia zmarła była zawodniczka TNA, Rocksan „BellaDonna” Biggerstaff. Zawodniczka wystąpiła w ringu raz. Było to w roku 2002, kiedy TNA istniało zaledwie kilka miesięcy. Wystąpiła podczas NWA Total Nonstop Action #24 kiedy to zawalczyła przeciwko Jamesowi Stormowi i Chrisowi Harrisowi w Handicap Matchu. Biggerstaff należała to stajni The Disciples of the New Church. Redakcja WrestleSpot składa rodzinie zmarłej najszczersze kondolencje.