ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Triple H wraca do treningów, nowa stajnia na SmackDown LIVE? oraz więcej!

– Wielokrotny mistrz WWE Triple H doznał kontuzji w czasie pojedynku podczas Crown Jewel, kiedy to wraz z Shawnem Michaelsem pokonali Kane’a oraz The Undertakera.

Hunter doznał urazu mięśnia piersiowego, który wymagał operacji i rehabilitacji. Zawodnik udzielił wywiadu kilka dni temu, w którym przyznał, że jest już w pełni gotowy do powrotu do treningów. Co więcej, ćwiczy już od tygodnia. Spekuluje się, że Triple H wystąpi podczas WrestleManii lub SummerSlam, jednak nie ma żadnych spekulacji, kto miałby być jego przeciwnikiem z wyjątkiem Batisty. Zawodnicy mieli małą konfrontację na tysięcznym odcinku SmackDown LIVE, jednak do starcia nie doszło. Co więcej Batista opublikował wpis na Twitterze sugerujący jego powrót, więcej o tym możecie dowiedzieć się tutaj.

 

– Pracownicy WWE rozważają utworzenie nowej stajni na Niebieskiej Tygodniówce, w której skład mieliby wchodzić Rey Mysterio, powracający Sin Cara oraz Andrade. Plan zakłada, że Andrade miałby przejść face turn i zostać babyfacem. Zelina Vega również miałaby wchodzić w skład frakcji.

[ZOBACZ TAKŻE: RONDA ROUSEY ODEJDZIE Z WWE?, LEGENDY TNA ODCHODZĄ Z FEDERACJI ORAZ WIĘCEJ!]

– Dwudziestego pierwszego stycznia zmarła była zawodniczka TNA, Rocksan „BellaDonna” Biggerstaff. Zawodniczka wystąpiła w ringu raz. Było to w roku 2002, kiedy TNA istniało zaledwie kilka miesięcy. Wystąpiła podczas NWA Total Nonstop Action #24 kiedy to zawalczyła przeciwko Jamesowi Stormowi i Chrisowi Harrisowi w Handicap Matchu. Biggerstaff należała to stajni The Disciples of the New Church. Redakcja WrestleSpot składa rodzinie zmarłej najszczersze kondolencje.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778