ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Triple H vs Jinder Mahal w Indiach?

– Po utracie przez Jindera Mahala tytułu WWE na SmackDown, plany co do niego na tour po Indiach uległy zmianie.

Pierwotnie „The Modern Day Maharaja” w Azji miał bronić pasa przeciwko Kevinowi Owensowi, przez co pomimo zwycięstwa AJ Stylesa w Manchesterze, można było przypuszczać, że Mahal odzyska mistrzostwo jeszcze przed lub podczas tournée. Triple H dodał jednak bardzo ciekawego tweeta.

W powyższym promo ‚HHH’ zaprasza Jindera na „największą walkę w historii Indii”. Nie dostaliśmy na ten moment odpowiedzi gwiazdy SmackDown Live ani żadnej zapowiedzi ze strony WWE, lecz wydaje się to tylko kwestią czasu. Triple H jest ostatnio wyjątkowo aktywny ringowo (występował na kilku Live Eventach, m.in. w Chile i w Glasgow), więc jego potencjalne pojawienie się w roli wrestlera w Indiach jest bardzo prawdopodobne.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778