ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Triple H o kontrowersyjnym zdjęciu na Twitterze Finna Balora!

triple-h-82

Podczas dzisiejszej konferencji medialnej, Triple H zapytany został o zdjęcie, które wzbudziło dość duże kontrowersje, mianowicie chodzi o fotografię jaką Finn Balor zamieścił na swoim Twitterze. 

Jak widać na powyższym zdjęciu, obecny mistrz NXT stoi obok zarządu TNA i wykonuje charakterystyczny gest, używany przez DX. Cała sytuacja miała miejsce w  Nashville, w stanie Tennessee.

Triple H przyznał dziennikarzom, iż bardzo się z tego śmiał i od razu wyjaśnił przebieg całej Sytuacji.

Otóż Kierowca, który prowadził bus wożący gwiazdy, został poproszony o zajechanie do najbliższej siłowni. Dość nietypowym zbiegiem okoliczności, najbliższe takie miejsce znajdowało się zaledwie kilkaset metrów od biura zarządu TNA.

COO powiedział, iż Balor wysłał mu zdjęcie za pomocą wiadomości z zapytaniem czy HHH miałby coś przeciwko temu gdyby fotografia została przez niego zamieszczona na Twitterze. Triple H nie widział w tym najmniejszych przeszkód i tym sposobem zdjęcie zostało opublikowane.

Na koniec Triple H wyznał, że wszystko miało jedynie żartobliwy charakter i jeśli ktoś poczuł się urażony to potraktował sprawę stanowczo zbyt poważnie.

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778