ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Tragiczna oglądalność RAW i SmackDown, Wywiad z Drew McIntyre’em

– Zarówno RAW, jak i SmackDown Live mają za sobą fatalny tydzień. Tak niskich wyników oglądalności nie było od bardzo dawna. Poniedziałkowe RAW obejrzało zaledwie 2,495 miliona widzów i jest to najgorzej oglądany odcinek od RAW z 16 września 2016 roku, które miało miejsce po Clash of Champions. SmackDown Live również zanotowało tragiczny wynik. Niebieską Tygodniówkę obejrzało 2,195 miliona osób. Jest to najgorszy wynik od 31 października minionego roku, kiedy to show obejrzało 2,119 miliona widzów.

– Drew McIntyre był gościem Jima Rossa w jego programie The Ross Report. Oto najciekawsze fragmenty tego wywiadu:

O tym, co powiedział Chadowi Gable’owi przed ich meczem na RAW:

Najlepsi babyface’owie potrafią sprzedawać ruchy, mają w sobie ogień, mają jaja. Powiedziałem mu: „Nie będę cię przebijał pod względem technicznym, po prostu będę walczyć by wydobyć z ciebie co najlepsze… gdy nadejdzie odpowiedni moment uderzę cię… Albo zobaczę u ciebie ten ogień albo po prostu skopię ci tyłek” i rzeczywiście zrobił co w jego mocy i opowiedzieliśmy dobrą historię. Wypadł lepiej, a ja wypadłem na tego niebezpiecznego i taką historię chcieliśmy opowiedzieć. Każdy musi myśleć w ten sposób jeśli dostaje szansę na RAW.

O tym, jak szatnia powinna myśleć:

Nie obwiniać kreatywnych. Nie siedzieć ze spuszczoną głową, tylko samemu wymyśleć ciekawą historię do opowiedzenia, bo jest wielu zawodników w NXT czekających aż zwolni się twoje miejsce, jeśli nie potrafisz wejść na wyższy poziom na RAW.

O tym, czy w WWE są liderzy w szatni:

Są pewni ludzie, ale jest wystarczająco miejsca dla wielu innych. To co mówię, jest w tym wiele prawdy i dlatego ludzie czują, że „Drew wie co mówi w swoich promach, da się to wyczuć” – bo to prawda, ja wierzę w to co mówię. Zostałem zwolniony, ale to była najlepsza rzecz jaka mogła mi się przytrafić, bo udało mi się uzyskać ten ogień, którego potrzebowałem, tę pasję. Mogłem utonąć lub płynąć. Rozumiem, że RAW jest najlepszym programem na świecie, najlepszym produktem na świecie. Mamy 5 godzin RAW i SmackDown w każdym tygodniu i trzeba przyznać, ze jest tam wiele zapychaczy lub ludzi, którzy siedzą i nic nie robią. Nie mają po prostu w sobie pasji. Mówię to, bo też taki byłem. Jestem rozczarowany samym sobą, że nie pracowałem należycie aby znaleźć się na szczycie. Nie trenowałem odpowiednio na siłowni, nie podsuwałem nikomu pomysłów. Nie starałem się być lepszym zawodnikiem. Myślę, że ludzie zapominają o tym, że są w WWE i sądzą, że to to w zupełności wystarcza. Jest mi przez to niedobrze, bo widzisz teraz scenę niezależną, jak wiele talentu się tam znajduje. Byłem mistrzem NXT i wiem jak wiele talentu tam naprawdę jest. Oni mają ten ogień w swoich oczach i są gotowi zająć swoje miejsca, a ja jestem tu, aby sprawiać, że Monday Night Raw jest na wysokim poziomie. Nie potrzebujemy zapychaczy. Jak cała branża, Monday Night Raw musi stać na wysokim poziomie od góry do dołu i w tym momencie jest wiele miejsca na poprawę, a ja jestem tym czego to miejsce potrzebuje.

O poprawie w komunikowaniu się z najważniejszymi ludźmi w WWE:

Byłem zbyt zdenerwowany myślą o rozmowie z Mr. McMahonem czy Hunterem, czy kimkolwiek innym. Byłem dzieckiem, czułem się jak dziecko. Teraz jak to mówię, jest zupełnie inaczej, jestem biznesmenem. Zbudowałem własny biznes i WWE przygarnęło ten biznes pod swoje skrzydła, a ja staram się odnosić sukcesy i sprawiać, aby WWE również je odnosiło. Jak to mam robić jeśli nie przez budowanie dobrych relacji z ludźmi u władzy? To brzmi banalnie jak o tym mówię, ale mam nadzieję, że inni ludzie z rosteru też mnie teraz słyszą, bo zajęło mi trochę czasu aby znaleźć ten tok myślenia. Jeśli chcesz być gwiazdą tego show, a powienieneś tego chcieć, jeśli chcesz być mistrzem, musisz patrzeć w lustro i być odpowiedzialnym. Czy dajesz z siebie wszystko? Czy starasz się budować te relacje? Czy robisz wszystko czego potrzeba? I zapewniam cię, że wielu ludzi tego nie robi i nie będę się wstydził powiedzieć tego tym ludziom, bo byłem w jednej szatni z Undertakerami, Mysteriami, Christianami i nawet z Riciem Flairem gdy miałem 22 lata i nie wiem, czy byliby oni zadowoleni z tego, jak teraz wygląda szatnia.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778