ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Torrie Wilson wzięła ślub, Zmiany posiadacza 24/7 Championship na Live Evencie w Manilii i więcej!

– W trakcie Live Eventu w Manilii, stolicy Filipin, doszło do…

dwukrotnej zmiany mistrza 24/7. Najpierw EC3 po raz drugi w karierze zdobył tytuł. Tylko po to, by po chwili pas znalazł się ponownie w posiadaniu R-Trutha! Dla Trutha jest to już 17 panowanie w karierze, łącznie trzymał ten tytuł przez 78 dni. Materiały z tego zdarzenia poniżej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

For a (very brief) moment … @therealec3 made HISTORY in #WWEManila and became the #247Champion!

Post udostępniony przez WWE (@wwe)

– WWE dalej pozostaje w Azji. Jutro odbędzie się gala w Szanghaju, a wystąpią na niej zawodnicy z rosteru SmackDown. Na galę zapowiedziany został tylko pojedynek Kofiego Kingstona z Danielem Bryanem o WWE Championship. Oprócz tego zjawią się tam m.in Roman Reigns, reszta członków The New Day, Kevin Owens czy Charlotte Flair. Nie zabraknie też chińskich gwiazd, np. Xia Li.

– Tegoroczna WWE Hall of Famerka Torrie Wilson po raz drugi wyszła za mąż! Tym razem jej wybrankiem jest Justin Tupper, który jest CEO Revolution Golf. Torrie była już w związku małżeńskim z byłym WWE Cruiserweight i WWE Tag Team Championem Billym Kidmanem w latach 2003 – 2008. Parze gratulacje złożyło nawet WWE, które zamieściło w sieci zdjęcia wykonane prawdopodobnie po ceremonii:

– Po pierwszym NXT na żywo mamy pierwsze „ofiary” tego przedsięwzięcia. Są nimi Velveteen Dream, który narzekał na bóle pleców, Aurto Ruas, który po pojedynku z Pete’em Dunne’em pojechał na prześwietlenie palców po wygięciu ich przez byłego mistrza UK oraz Kona Reeves, który w walce z Damienem Priestem (dark match) doznał urazu głowy i być może uszkodzenia kości oczodołowej. Więcej o tym w programie WWE NOW:

– WWE List This z pięcioma zagadkami, które miały skomplikowane wyjaśnienie:

– Reklama WWE Showcase w grze WWE 2K20. W tym roku historia skupi się na WWE Four Horsewoman, a więc Sashy Banks, Bayley, Becky Lynch i Charlotte Flair:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552