ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Top 5 tajemniczych ataków w WWE, Jak walka z AJ Stylesem wpłynęła na karierę Kenny’ego Omegi? Kurt Angle w Q&A

– WWE umieściło listę 5 tajemniczych napastników na swoim Instagramie.

Na miejscu piątym umiejscowiła się Natalya atakująca Nikki Bellę (Survivor Series 2016). Czwarte miejsce zajął Johnny Gargano atakujący Aleistera Blacka na parkingu NXT. Na 3 miejscu pojawiła się Mickie James, która wtrąciła się w walkę w klatce pomiędzy Becky Lynch i Alexą Bliss, aby pomóc Bliss zachować tytuł SmackDown Women’s. Drugie miejsce to rozpad pomiędzy DX, gdzie Triple H pobił Shawna Michaelsa na parkingu. Na pierwszym miejscu ulokował się Rikishi przyznający się do przejechania „Stone Cold” Steve’a Austina dla The Rocka.

– W ramach Cruise Chris Jericho odbyła się sesja podcastów „Talk” z udziałem wszystkich jego przyjaciół. Wśród nich był Kenny Omega, który został zapytany przez Jericho, czy kiedykolwiek zmierzył się z człowiekiem, któremu udało się zostać liderem Bullet Club – AJ Stylesem. Omega wyjawił jaki wpływ miała na niego walka ze Stylesem w okresie, w którym planował odejść z zapasów.

Oczywiście wykręciliśmy razem wiele walk tag teamowych, ale wiele osób nie wie, że stoczyłem z AJ’em jeden singlowy pojedynek. To właśnie ta walka sprawiła, że zostałem w branży zapaśniczej. Miałem wtedy dylemat, nie byłem pewien czy odejść i zacząć swoje działania w MMA, czy zostać przy wrestlingu. W całym kraju rywalizowałem w ju-jitsu, trenowałem na wystawach i walczyłem wszędzie, aby uzyskać pełny kontakt z MMA. Było to przyjemne, ale robiąc tyle rzeczy naraz odkryłem, że moje występy na ringu pogorszyły się ze względu na estetykę.

Omega powiedział, że ​​jeśli zmniejszyłby ciężar dla MMA, jego ciało cierpiałoby, gdy nadszedłby czas walki.

Gdybym skoncentrował się na jednym, drugie by ucierpiało. Więc chciałem wykorzystać ten pojedynek z AJ’em w Winnipeg, aby ustalić, co przyniesie moja przyszłość. Czy mam zamiar walczyć, czy też zamierzam „robić” walki. Po meczu ze Stylesem pomyślałem „O mój Boże, ten facet jest o wiele lepszy ode mnie, ale razem tworzymy chemię.” AJ pokazał mi mój prawdziwy potencjał i sprawił, że mogłem wiele osiągnąć. Dowiedziałem się też, że jestem artystą estradowym, jestem wykonawcą, więc postanowiłem dać sobie szansę w wrestlingu jeszcze jeden raz.

Wkrótce Omega odbył tournee z PWG, gdzie poznał The Young Bucks, co doprowadziło do jego wyjazdu do Japonii. Tam stał się wielokrotnym mistrzem, w tym aktualnym mistrzem wagi ciężkiej.

– Kurt Angle wziął udział we wczorajszym Q&A na Facebooku. Oto niektóre z najważniejszych odpowiedzi:

Co będzie dalej? Czy wrócisz jako dyrektor generalny?

Nie wiem, chcę walczyć jeszcze więcej. Po prostu zacząłem znowu się zmagać, więc to będzie wymagało trochę czasu zanim się poprawię, zwłaszcza, że jestem teraz starszy. Mam nadzieję, że będę trochę bardziej zawzięty w zapasach w przyszłości. Tak czy siak, uwielbiam współpracować. Zobaczymy.

Z kim z NXT chętnie byś się zmierzył?

Spotkałem Velveteena Dreama na niezależnej scenie cztery lub pięć lat temu. Jestem zdumiony jego postępami. Chciałbym stoczyć z nim walkę zanim przejdę na emeryturę.

Co myślisz o tym, że Shane McMahon wygrał World Cup?

Shane udowodnił, że jest świetnym sportowcem, jednak wolałbym, aby zdobył tytuł mistrza świata grając w tym turnieju.

Gdybyś musiał walczyć z kimś z NJPW, kto by to był i dlaczego?

Kenny Omega. Ma talent. Kocham tego faceta, nigdy go jednak nie spotkałem.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783