ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Top 25 walk 2018 roku, Stephanie McMahon wspomina wydarzenia roku, Nietypowy prezent od The Rocka

 

– Stephanie McMahon opublikowała na Twitterze swoje najważniejsze wydarzenia z 2018 roku.

Wspomniała m.in. o walce z Triple H’em na WrestleManii 34 przeciwko Kurtowi Angle i mistrzyni kobiet RAW – Rondzie Rousey.

Nie mogę uwierzyć, że 2018 dobiega końca! Zamierzam odliczać dni do 2019 roku, publikując niektóre z moich ulubionych wspomnień roku, począwszy od premiery filmu dokumentarnego @HBO Andre the Giant w kwietniu ubiegłego roku. # 2018Highlights

 

#2018Highlight współpraca z moim mężem @TripleH przeciwko @RondaRousey i @RealKurtAngle na #WrestleManii – to był zaszczyt być jej częścią i momentem, nigdy tego nie zapomnę.

 

# 2018Highlight dostałam Attilę! Ma 10 miesięcy i waży już 60kg! #ILoveMyMastiffs !!!

 

# 2018Highlight reprezentowałam @WWE podczas naszego pierwszego eventu #FYC. Droga do #Emmys będzie długa, ale @WWE zasługuje na uznanie! Pierwsze i drugie najdłużej działające cotygodniowe programy epizodyczne w USA!

 

– Rok 2018 dobiega końca, mimo to WWE.com dopiero teraz ujawniło swoje „Top 25 pojedynków 2018”. Poniżej znajdują się walki, które zajęły miejsce na podium. Pełny ranking wraz z filmikami można zobaczyć na oficjalnej stronie WWE.

3. Brock Lesnar vs. Daniel Bryan — Champion vs. Champion Match (Survivor Series)

2. Johnny Gargano vs. Tommaso Ciampa — Chicago Street Fight (NXT TakeOver: Chicago)

1. Becky Lynch vs. Charlotte Flair — SmackDown Women’s Championship Last Woman Standing Match (WWE Evolution)

– The Rock ujawnił na Instagramie, że w tym roku dał swojej matce (Ata Johnson) ogromny prezent na Boże Narodzenie – kupił jej dom. Dwayne zaznaczył, że przez lata dawał swoim rodzicom w prezencie samochody i domy, ale tym razem jego matka może wybrać dowolny dom, jaki chce, w dowolnym miejscu na świecie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

This one felt good. Surprise! Bought my mom a new home for Christmas. All our lives growing up we lived in little apartments all across the country. Lived like gypsies on the road from one state to another. The first home my parents ever lived in was the one I bought for them in 1999. They divorced about 5yrs later and as with life, stuff happens and things got a little complicated. Since then I always made sure my mom and dad have everything they’ll ever need – houses, cars etc. But the house this time is a special one and the timing is very meaningful. I told her to treat this card like it’s “Willy Wonka’s Golden Ticket” because she gets to choose any home she wants – anywhere she wants. I always say, if you got a good mama, then you gotta pretty good shot at becoming a decent human being. And somehow, somewhere along the line I became one lucky SOB to be able to make stuff like this happen. Merry Christmas Ma and WOOOHOOO enjoy your new home. Dwanta 🎅🏾

Post udostępniony przez therock (@therock)

Niespodzianka! Kupiłem mojej mamie nowy dom na Boże Narodzenie. Przez całe nasze życie mieszkaliśmy w małych mieszkaniach w całym kraju. Mieszkaliśmy, jak cyganie na drodze z jednego stanu do drugiego. Pierwszy dom, w którym mieszkali moi rodzice, był tym, który kupiłem dla nich w 1999 roku. Rozwiedli się około 5 lat później i tak jak w życiu bywa, stało się coś, a sprawy stały się nieco skomplikowane. Od tego czasu zawsze upewniłem się, że moja mama i tata mają wszystko, czego będą potrzebować – domy, samochody itp. Ale ten dom jest wyjątkowy, a czas jest bardzo znaczący. Powiedziałem jej, żeby potraktowała tę kartę tak, jakby była „Złotym biletem Willy’ego Wonki”, ponieważ wybiera dowolny dom, jaki chce – gdziekolwiek chce. Zawsze mówię, że jeśli masz dobrą mamę, to całkiem dobrze strzelasz w cel stania się przyzwoitym człowiekiem. I jakoś, gdzieś po drodze stałem się jednym ze szczęściarzy, aby móc robić takie rzeczy. Wesołych Świąt, mamo i WOOOHOOO ciesz się nowym domem.

Dwanta 🎅🏾