ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Tommaso Ciampa znów kontuzjowany?!

– W raporcie zdrowotnym po ostatnim NXT umieszczony został Tomasso Ciampa. Może to oznaczać, że zawodnik ponownie został kontuzjowany.

Do rzeczonego urazu miało dojść podczas walki wieczoru ostatniego epizodu Żółtej Tygodniówki, w której Ciampa wraz Mattem Riddle’em i Pete’em Dunne’em zmierzyli się z Adamem Cole’em, Kylem O’Reillym i Bobby Fishem z Undisputed Ery.

Ciampa miał doznać urazu kostki, choć nie jest to nic pewnego, ponieważ w raportach medycznych po NXT rzeczywiste urazy mieszają się z tymi storyline’owymi. Gdyby informacja była jednak prawdziwa, to będzie kolejna kontuzja tego zawodnika w przeciągu trzech lat, ponieważ dwa razy doszło u niego do problemów z szyją, przez które stracił 14 miesięcy.

Stracić może na tym karta NXT TakeOver: Portland, gdzie Ciampa ma zaplanowaną walkę z Adamem Cole’em o NXT Championship. Łatwo będzie jednak go zastąpić, gdyż do telewizji wrócił Velveteen Dream, który od razu skonfrontował się Undisputed Erą.

Poniżej film z raportu medycznego oraz powrotu Dreama do występów telewizyjnych:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552