ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Tomasso Ciampa zrzeknie się tytułu NXT? Co działo się w Dark matchu po SD Live? Oraz więcej!

– Jak informuje Dave Meltzer, obecnego mistrza NXT czeka operacja szyi.

Zdaniem reportera operacja odbędzie się w przeciągu kilku najbliższych dni. Stan szyi zawodnika pogorszył się w ostatnich tygodniach, przez co wymagana jest niezwłoczna operacja.
Dodatkowo ze względu na zabieg, Ciampa nie będzie mógł występować w ringu przez pewien czas. Według Meltzera obecny mistrz NXT nie zawalczy z Johnnym Gargano na NXT TakeOver: New York, które odbędzie się w przyszłym miesiącu.
Dave sugeruje również, że Ciampa zwakatuje swój tytuł mistrzowski. Spekuluje się, że zawodnik będzie potrzebował od 6 do 14 miesięcy przerwy na powrót do zdrowia.

– W Dark matchu po SmackDown Live fani na arenie zobaczyli pojedynek Ortona z AJ Stylesem. Walkę wygrał AJ Styles. Według relacji fanów na arenie pozostało wtedy od 100 do 500 osób.

– Na ostatnim 205 Live pojawił się Colby Corino, syn ECW Original – Steve’a Corino, który pracuje na zapleczu NXT oraz jest trenerem w WWE PC. Zawodnik pojawił się w roli lokalnego zawodnika, który przegrał z Mike’iem Kanellisem.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552