ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

TNA zalega kilka miesięcy z pensją dla pracowników

Dixie Carter

Portal PWTorch.com donosi iż TNA ma obecnie problemy z wypłaceniem pensji pracownikom, którzy są odpowiedzialni za produkcje. Zaległości z należytymi pieniędzmi są ponoć tak długie, że niektórzy z ekipy nie dostali żadnej pensji od marca czy nawet stycznia tego roku. Nie są to jednak pierwsze takie przypadki w historii TNA, w zeszłym roku federacja była winna Bobby’emu Roode’owi oraz Ericowi Youngowi aż 6 zaległych wypłat. 

Dodatkowo część pracowników twierdzi iż zostali poinformowani o tym, że od przyszłego miesiąca zostaną zastąpieni innymi osobami, co oznaczałoby że zostaną zwolnieni i to prawdopodobnie bez pieniędzy które im się należą.

Warto wspomnieć, iż Dixie Carter szuka obecnie inwestora, który włożyłby pieniądze w jej federacje, tak aby ciągle mogła nią zarządzać bez żadnych strat. Carter próbuje za wszelką cenę wzmocnić pozycje TNA na rynku – przeniesienie siedziby do „ShopTNA” w celu cięcia kosztów czy przedłużenie kontraktów zawodnikom były jednymi z pomysłów polepszenia sytuacji federacji. Faktycznie takie ruchy mogłyby dobrze wyglądać dla inwestora, jednak fakt że z firmy mogą odejść ludzie bez swoich wypłat z przeciągu kilku miesięcy już tak dobrze nie wygląda.

Chwilowo przejęciem TNA zainteresowanych jest rzekomo 3 rożnych inwestorów, jednak każdy z nich chciałby przejąć federacje w całości, czyli bez Dixie Carter w zespole.

Na koniec dość przykra informacja, nijako podsumowująca całą obecną sytuację w TNA – zarząd federacji poprosił część ze swoich zawodników aby za pomocą mediów społecznościowych poinformowali fanów o tym jak świetnie pracuje się w TNA oraz jak dobre morale panują w szatni i na zapleczu. Co ciekawe jednak, Dave Meltzer wspomniał jakiś czas temu, że jeden z pracowników TNA przyznał iż obecne morale panujące na zapleczu są „najgorsze jakie kiedykolwiek były”, szczególnie dla wieloletnich pracowników…

Komentarze

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778