ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

TNA oficjalnie ogłasza zatrudnienie Cody’ego Rhodes’a!

batt_10062013rf_1068-bbe150a7212a23956a55daf13b6fb6a3-1

Jak zostało ogłoszone na ostatnim TNA Impact, Cody Rhodes – pod pseudonimem „Cody”, ponieważ jego całe nazwisko jest znakiem towarowym WWE – zadebiutuje na Bound For Glory 2 października. TNA wydało dzisiaj oficjalne głoszenie:

IMPACT WRESTLING zatrudnia Cody’ego!

Tłumy szalały w piątek na TMZ Sports po ogłoszeniu, że Brandi Rhodes – dawna spikerka In-Ring – dołącza do rosteru Knockouts. Menadżerzy TNA potwierdzili plotki o jej zatrudnieniu.

Kiedy oficjalne stało się przejście Brandi Rhodes do IMPACT Wrestling pojawiły się spekulacje dotyczące jej męża, Cody’ego.

Podczas czwartkowego IMPACT na POP dostaliśmy potwierdzenie. Cody przechodzi na IMPACT. Jego oficjalny debiut będzie miał miejsce 2 października na Bound For Glory.

Ale co to znaczy? Co stanie się na Bound For Glory? Na kogo Cody ma oko?

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778