ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

TNA Bound For Glory 2016 – Wyniki

tnabfg

Poniżej znajdziecie wyniki gali Bound For Glory, która odbyła się w Orlando:

– Na samym początku Matt Hardy grał na pianinie, był przy nim jego syn Maxel. Hardy przeczytał mu bajkę na dobranoc o nazwie „The Great War”, która mówiła o tym kto zostanie dzisiaj usunięty, a kto będzie usuwał swoich przeciwników.

1. TNA X Division Championship Match

DJ Z (c) vs. Trevor Lee

DJ ostatecznie wykonał na Trevorze The ZDT i obronił swoje mistrzostwo.

Zwycięzca: DJ Z

– McKenzie Mitchell przeprowadziła wywiad z Drew’em Galloway’em i zapytała o jego zdrowie. Zawodnik był wściekły, ponieważ TNA zabroniło mu walczyć na dzisiejszej gali. Jego zdaniem jedynym powodem, dla którego Billy Corgan kupił TNA, była jego osoba. Na koniec dodał, że nie wypowie się na temat przyszłego mistrza Grand, ponieważ nie będzie to on.

2. Bound For Glory Gauntlet Match

Ostatnia trójka w ringu to Tyrus, Eli Drake i Jessie Godderz. Jessie i Tyrus znajdowali się przy linach, a Eli wykorzystał tę okazję i wyeliminował obu swoich przeciwników.

Zwycięzca: Eli Drake

– Jeremy Borash przeprowadził wywiad z Robertem Irvinem, mężem Gail Kim. Po chwili przerwał im Mike Bennet i Maria. Para zapowiedziała, że zwyciężą swoje dzisiejsze walki.

3. Normal Match

Mike Bennett vs. Moose

Bennett zainkasował potężnego Gamebreakera i został pokonany.

Zwycięzca: Moose

– Borash przeprowadził szybki wywiad z Aaronem Rexem. Zawodnik mówił o tym, że ma szansę na stworzenie historii wygrywając pas Grand i zamierza wykorzystać tę okazję.

4. Impact Grand Championship Match – Finał

Eddie Edwards vs. Aaron Rex

Runda 1: Eddie Edwards

Runda 2: Aaron Rex

Runda 3: Aaron Rex

Zwycięzca: Aaron Rex

– Po walce Rex powiedział, że Eddie jest świetnym zawodnikiem i na pewno da mu szansę na rewanż.

– Christy Hemme, Taryn Terrell, Awesome Kong i Dixie Carter wyszły do ringu i powiedziały kilka słów na temat Gail Kim. Następnie Dixie zaprosiła zawodniczkę do ringu i przedstawiła filmik poświęcony jej karierze. Gail Kim została wprowadzona do TNA Hall of Fame.

5. TNA Tag Team Championships Anything Goes Match

Broken Matt Hardy i „Brother Nero” Jeff Hardy vs. The Decay (c)

Na koniec Matt ustawił w ringu dwa stoły, a Jeff przyniósł ze sobą drabinę. Po wrzuceniu Steve’a na stoły Jeff wszedł na szczyt drabiny i wykonał Swanton Bomba prosto na swojego przeciwnika.

Zwycięzcy: Matt Hardy i Jeff Hardy

– Po wejściu Gail Kim do ringu Maria pojawiła się i mówiła, że doktor nie pozwolił jej walczyć z powodu kontuzji nadgarstka. Okazało się, że mistrzyni będzie mogła bronić swojego pasa i walka zaczęła się już poza ringiem.

6. TNA Knockouts Championship Match

Gail Kim vs. Maria Kanellis (c)

Pod koniec starcia Kim spoliczkowała Marie, następnie dołożyła Eat Defeat i zgarnęła zwycięstwo.

Zwyciężczyni: Gail Kim

– Po walce Bennet wziął mikrofon i mówił, że jego plany nie miały się tak potoczyć. Zawodnik obwiniał każdego w TNA za przeszkadzaniu jemu i Marii w realizacji ich planów. Później dodał, ze zmierza zakończyć Bound For Glory i nikt nie będzie w stanie go pokonać. Nagle zgasły światła, a na rampie pojawili się Cody Rhodes i jego żona Brandi Rhodes. Po wejściu do ringu przegonili Mike’a oraz Marię i celebrowali swój debiut.

– EC3 i Bobby Lashley wyszli do ringu. Anonser przedstawiał Cartera, lecz Lashley nagle wykonał na swoim przeciwniku Speara. Anonser przedstawił następnie mistrza TNA Wagi Ciężkiej i po powrocie Ethana do ringu walka się rozpoczęła.

7. TNA World Heavyweight Championship No Holds Barred Match

Ethan Carter III vs. Bobby Lashley (c)

Lashley zakończył tę walkę po czwartym Spearze, którego wykonał na Carterze z narożnika.

Zwycięzca: Bobby Lashley