ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Title match zapowiedziany na NXT!, przyszłość 205 Live, „The Fiend” na SmackDown? oraz więcej

– William Regal zapowiedział ważną walkę na przyszłotygodniowe NXT. Podczas epizodu emitowanego 2 października Street Profits staną przed szansą na odzyskanie pasów NXT Tag Team z rąk O’Reilly’ego i Fisha. Z kolei w tym tygodniu na Żółtej Tygodniówce zobaczymy powrót ringowy Dakoty Kai, 6-man Tag Team match Imperium vs Kushida i jego partnerzy (jeśli ich znajdzie), kolejne starcia Keitha Lee z Dominikiem Dijakoviciem oraz Matta Riddla z Killianem Dainem. Zwycięzca walki Dain vs Riddle zostanie pretendentem do głównego mistrzostwa NXT.


– Ostatnimi czasy pojawiały się różne informacje dotyczące przyszłości 205 Live. Teraz stała się ona znacznie bardziej klarowna, a to za sprawą wywiadu, jakiego Triple H udzielił Newsweekowi. „Hunter” ogłosił, że Fioletowa Tygodniówka od tej pory znajduje się pod egidą NXT. Wrestlerzy 205 Live będą od czasu do czasu występowali w NXT, jak Lio Rush i Oney Lorcan w zeszłym tygodniu, jednak sama tygodniówka będzie się odbywała po piątkowym SmackDown w tej samej arenie i będzie emitowana na WWE Network.


– Telewizja FOX usunęła słowo „Live” z nazwy SmackDown. Od teraz musimy przyzwyczaić się do nazwy Friday Night SmackDown, która widnieje na wszystkich grafikach i reklamach Niebieskiej Tygodniówki. Podczas rozpoczynającego się za niedługo ostatniego epizodu w USA Network, komentatorzy WWE mają zapowiadać galę używając tylko tego tytułu.

Pozostając w temacie SmackDown – pojawiły się pogłoski, jakoby FOX negocjowało z WWE transfer Braya Wyatta na ich tygodniówkę podczas zapowiedzianego Draftu. Powodem jest oczywiście wielka popularność „The Fienda”. Niestety dla FOX’a taki ruch jest bardzo trudny do zrealizowania, ponieważ federacja zaplanowała przyszłość tej postaci na Monday Night RAW, na którym ma być kluczową postacią.


[ZOBACZ TAKŻE: SETH ROLLINS ZDEMOLOWAŁ „THE FIENDA” PO ZAKOŃCZENIU RAW!]