ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Title match na najbliższym RAW? Czemu Vince zmienił plany Lesnara i The Undertakera na WM32? Oraz więcej!

wwe-raw-logo
– Bardzo możliwe, że na najbliższym RAW jeden z tytułów mistrzowskich WWE będzie broniony.

Jak wynika z zapowiedzi nadchodzącej tygodniówki, ma powrócić Open Challenge o pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych. Poniżej fragment zapowiedzi:

„Noc po odebraniu United States Championship od Setha Rollinsa na Night Of Champions, John Cena obronił swoją cenną zdobycz na RAW wygrywając z Architektem po Attitude Adjustment.
Teraz, kiedy Rollins wykorzystał swój rewanż o tytuł, czy na RAW powróci U.S. Open Challenge Johna Ceny? Jeśli tak, to kto stanie do walki z mistrzem?”

– Jak dobrze wiadomo ze wstępnych planów na WrestleManii 32 Brock Lesnar miał zmierzyć się z The Undertakerem. Plany te oczywiście zostały zmienione przez samego Prezesa WWE, Vince’a McMahona. Jak podaje The Wrestling Observer Newsletter Vince zmienił te plany niedawno i podjął decyzję, aby program pomiędzy Bestią i Deadmanem zakończyć na gali Hell in a Cell 2015, ponieważ jak uważa sam Prezes WWE, pora zakończyć tę rywalizację i wyznaczyć nowy kierunek obydwóm postaciom.

– R-Truth obecnie znajduje się w swoim domu w Charlotte, gdzie nagrywa teledysk do jednego z jego własnych singli:

– Paul Heyman przypomina o Live Evencie w Madison Square Garden, który będzie miał miejsce już w przyszłym tygodniu:

A my przypominamy, że galę z Madison Square Garden, która odbędzie się 3 Października będziecie mogli obejrzeć na naszej stronie w jakości HD.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778