ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Undertaker: „Zawsze wierzyłem w Boga. Po prostu nie prowadziłem swojego życia w dobrym kierunku.”

– The Undertaker, chociaż w tym przypadku wypada napisać Mark Calaway, udzielił emocjonalnego wywiadu. Legenda wrestlingu i przyszły WWE Hall of Famer wypowiadał się na temat swojej kariery i prywatnego życia. „Taker” nie należy do osób medialnych i bardzo rzadko wychodzi poza gimmick, dlatego rozmowa z Edem Youngiem jest wyjątkowa.

Przedstawiamy link do wywiadu oraz najciekawsze cytaty:

  • O początkach w WWE w 1990r.:

Próbowałem zostać zabookowany kiedy tylko mogłem, gdy nagle zaczęli program, w którym mieli ogromne jajko na jednym ze stage’ów. W tamtym momencie miałem krótkie włosy i zacząłem je zapuszczać, i w mojej głowie zaczęła rozgrywać się drama: „O nie, zostanę Eggmanem albo coś w tym rodzaju, będą chcieli, bym zgolił włosy i brwi.” Byłem spanikowany. […] Vince McMahon zadzwonił do mnie i zapytał o „The Undertakera”. To był pierwszy raz, gdy dowiedziałem się, kim będzie moja postać.

Undertaker w 1990r. zadebiutował w WWE na Survivor Series. Więcej na ten temat możecie przeczytać w poświęconym mu felietonie.

  • O wierze:

Zawsze wiedziałem o jego istnieniu i wierzyłem w Boga. Po prostu nie prowadziłem swojego życia w dobrym kierunku. […] Prowadziłem zbyt przesadne życie i choć wierzyłem w Boga, nie żyłem dla Boga.

  • O swojej żonie, Michelle McCool, która zmieniła jego życie na lepsze:

Kiedy Michelle przyszła do WWE, były tam dwie osoby, których nie chciała poznać. Nie chciała poznać Kane’a i mnie, bo była przerażona. […] W końcu zrozumiała, że nie jestem Szatanem i zaczęliśmy się spotykać, a ostatecznie przeprowadziła się do mnie, do Austin. […] Była bardzo wytrwała i chciała, żebym był człowiekiem, jakim mogłem być i nie miało to nic wspólnego z byciem The Undertakerem, więc poszedłem (do kościoła – przyp. red.) w idealnych okolicznościach w idealnym momencie.

https://www.youtube.com/watch?v=csNl_zW-fSE


[ZOBACZ TAKŻE: ROMAN REIGNS W DUŻEJ WALCE NA FASTLANE I WIĘCEJ!]


 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778