ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Undertaker zawalczy na WM 31? Zapowiedź nowej gry WWE, Najnowsze „WWE Inbox”.

The-Undertaker
– WWE niedawno dodało The Undertakera do materiałów promujących przyszłoroczną WrestleManie. Jak donosi portal The Wrestling Observer obecnym planem WWE dla Deadmana jest jego pojedynek z Bray’em Wayttem na WM 31. Jednak decyzja co do samej walki zależy tylko od samego The Undertakera, który, jak donoszą plotki, twierdzi, że będzie pracować podczas tej gali. Nawet jeśli grabarz nie będzie w stanie walczyć to federacja jakoś wykorzysta jego postać podczas przyszłorocznej WrestleManii, ponieważ dalej ma ważną umowę z WWE.

– WWE oraz Warner Bros zapowiedziało WWE Immortals. Będzie to darmowa gra na urządzenia mobilne, gdzie przedstawione będą epickie walki gwiazd w wyimaginowanym świecie WWE. Grą zajmie się NetherRealm Studios, twórcy best sellerów takich jak Mortal Kombat czy Injustice: Gods Among Us. Gra zostanie wydana w 2015 roku na iPady, iPhone’y, iPody touch i Androida.

– Poniżej najnowszy epizod WWE Inbox:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556