ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Undertaker zapowiadany w lokalnych reklamach na Smackdown, Triple H mówi ile potrwa przerwa Tommaso Ciampy i więcej!

– Czyżby Phenom miał również zawitać na wtorkowym SmackDown?

Wygląda na to, że Deadman pojawi się podczas najbliższego SD Live. Arena, podczas której odbywać ma się owa tygodniówka, za pośrednictwem serwisu Facebook opublikowała reklamę sugerującą, że były WWE i World Heavyweight Champion pojawi się podczas gali. Do tej pory wiedzieliśmy oficjalnie tylko o powrocie Takera na RAW, a więc czy we wtorek wieczorem
dojdzie do konfrontacji promującej piątkowe show? Przekonamy się już niedługo.

Good morning Laredo! GREAT NEWS… WWE HALL OF FAMER THE UNDERTAKER IS COMING TO SMACKDOWN LIVE!THIS WILL BE YOUR…

Opublikowany przez Sames Auto Arena Sobota, 1 czerwca 2019

– Po sobotnim TakeOver Triple H udzielił interesującego wywiadu dla mediów, w którym między innymi podzielił się informacjami na temat powrotu do zdrowia Tomasso Ciampy. Według Huntera leczenie przebiega nawet lepiej niż planowano, jednak nie wiadomo kiedy będzie mógł występować w walkach.

Na dzień dzisiejszy może brać udział w tzw. „rzeczach bezkontaktowych” czyli tak naprawdę w niczym.

– zażartował Triple H. Dodał także, że chce być pewien, że zanim Tomasso wejdzie do ringu, będzie on w 100% sprawny dla jego własnego bezpieczeństwa. Poniżej link do zapisu tej rozmowy.

– Hall of Famer Ric Flair wypowiedział się na temat własnej góry Mount Rushmore dla wrestlingu (Góra Mt. Rushmore przedstawia podobizny 4 prezydentów Stanów Zjednoczonych – przyp. red.). Według niego na takie wyróżnienie zasłużyliby Stone Cold Steve Austin, The Undertaker, Hulk Hogan oraz on sam. Ric dodał także, iż uważa, że The Undertaker jest najlepszym pro wrestlerem w historii, ponieważ pomimo nienajlepszego gimmicku, potrafił utrzymać się na szczycie przez tak długi okres czasu. Reszta wywiadu poniżej.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552