ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Undertaker trenował w Performance Center, Sting zgłasza chęć walki oraz kontuzja zawodniczki NXT UK

– W tym tygodniu w Performance Center gościły dwie wyjątkowe osoby.  Mowa tutaj o The Undertakerze i jego żonie Michelle McCool. Małżeństwo na dwa tygodnie przed WrestleManią 35 nie jest na nią zapowiedziane, dlatego najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń mówi, że treningi miały na celu odpowiednie przygotowanie wrestlerów do majowej gali w Arabii Saudyjskiej. The Undertaker ma po raz kolejny zawalczyć na Półwyspie Arabskim, ponieważ odbywające się tam eventy przynoszą większe przychody od WrestleManii.

– Skoro mowa o ‚Takerze’, chęć odbycia z nim pojedynku wyraził WWE Hall of Famer Sting! Oto słowa Stinga z wywiadu udzielonego Wrestling Travel:

Taker jest jedynym gościem, dla którego przerwałbym teraz emeryturę. Nikt inny. Po prostu nigdy nie mogliśmy się zgrać, by mogło się to wydarzyć [walka Sting vs Undertaker – przyp. red.]. Kiedy zacząłem rozmawiać z WWE, on był zabookowany z Brockiem, potem ja miałem porachunki z Triple H’em, a on kolejny toczący się feud, więc była to jedna z tych rzeczy, której nie byliśmy w stanie zrobić. Jednak nie żałuję, że tak się stało. Mogłem zmierzyć się z Triple H’em na mojej pierwszej WrestleManii, by potem walczyć z Sethem o tytuł mistrzowski, więc nie wyszedłem źle na tej umowie. Ale tak, teraz jedyną osobą, dla której mógłbym wrócić, jest Taker.


[ZOBACZ TAKŻE: Hulk Hogan, Stone Cold i Brutus Beefcake mogą wystąpić na WrestleManii i Hall of Fame!]


– Była NXT UK Women’s Champion Rhea Ripley zmaga sie z kontuzją prawej nogi. WWE nie wypowiedziało się na temat urazu swojej zawodniczki, ale jak widać na opublikowanym przez samą zainteresowaną zdjęciu, jej prawa noga wymaga noszenia buta ortopedycznego. Nie wiadomo, co jest powodem kontuzji ani jak długo potrwa przerwa od występów.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783