ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Undertaker pojawi się na zbliżającym się wydarzeniu WWE, Debiut w NXT UK, Wymarzony rywal dla Chrisa Jericho

– Wygląda na to, że wiosną w WWE TV będziemy świadkami powrotu The Undertakera, jednak niekoniecznie nastąpi to na największej scenie ze wszystkich – WrestleManii.

Pomimo problemów między ‚Deadmanem’ a WWE, które nastąpiły po tym, jak Taker oznajmił, że pojawi się na Starrcast 2 podczas weekendu WrestleManii, Undertaker nadal będzie występował dla WWE. Według Wrestling Observer zawodnik weźmie udział w show w Arabii Saudyjskiej 3 maja 2019 roku.  Jak już wcześniej wspomniano, The Undertaker podpisał umowę i ma się pojawić na Starrcast 2 w Las Vegas w sobotę, 25 maja. Wydarzenie to przypada na ten sam dzień co All Elite Wrestling – ‚Double or Nothing’, a obydwa widowiska są ze sobą powiązane.

W ostatnim wydaniu ‚The Jim Ross Report’ – Jim Ross powiedział:

Undertaker musi zarabiać na życie, a jeśli jest w wieku, w którym WWE nie chce go często pokazywać w ringu lub jeśli sam nie czuje się zbyt dobrze, aby konkurować w kwadratowym pierścieniu i chcesz go u siebie zatrzymać – musisz mu sporo zapłacić.

 

 

– Nowy tag team zaliczył swój debiut w WWE NXT UK TV. The Hunt, w którego skład wchodzą Wild Boar i Primate, pokonali Sama Stokera i Lewisa Howleya. Wild Boar jest znany również jako Mike Hitchman. Po raz pierwszy zadebiutował w WWE w czerwcu 2018 roku. Primate, znany jako Jay Melrose zadebiutował w WWE w listopadzie. Primate przeszedł na emeryturę na początku 2018 roku z powodu kontuzji szczęki. Powrócił do wrestlingu w listopadzie, a następnie zadebiutował w WWE.

 

 

 

– Niedawno w ‚Talk Is Jericho’ Chris Jericho poddał się sesji pytań, na które odpowiadał na żywo, podczas pierwszego dorocznego ‚Chris Jericho Rock & Wrestling Rager At Sea’. Jericho ujawnił, że Śp. Owen Hart był jego wymarzonym rywalem od zawsze. Co więcej, mężczyzna przekonywał o tym, jak wieli sukces Hart odniósłby w dzisiejszych czasach i jak bardzo żałuje, że nigdy nie miał przyjemności z nim pracować.

Kiedy myślę o swoich trzech największych bohaterach z dzieciństwa, widzę przed oczyma Shawna Michaelsa, Ricky’ego ‚The Dragon’ Steamboata, który jest ze mną na tym statku – będę robił z nim na żywo ‚Talk Is Jericho’ oraz Owena Harta. Pracowałem z Shawnem na szeroką skalę. Pracowałem z Steamboatem kilka razy, ale nigdy nie pracowałem z Owenem Hartem i jednym z powodów, dla których opuściłem WCW, aby przejść do WWE, jeśli masz listę 100 powodów, jeden z nich to z pewnością punkt: ‚Może dostanę szansę, aby popracować z Owenem Hartem’. Jednak zanim tam dotarłem, on odszedł. Tak więc, gdybym mógł z kimś pracować, byłby to Owen Hart. Widzę nas w meczu ze stypulacją: 30 minutes, clown nose match.

Według Jericho Hart byłby wielką gwiazdą w zapasach zawodowych, gdyby nie zmarł tragicznie w 1999 roku. Jericho zasugerował, że Hart wyprzedził swój czas, a ‚The Rocket’ odniósłby jeszcze większy sukces, gdyby miał bardziej zdolnych przeciwników.

Owen Hart byłby niesamowity w dzisiejszych czasach, w tej epoce, ponieważ był takim pionierem i rewolucjonistą, jeśli chodzi o styl, nowoczesną hybrydę japońskiego i europejskiego stylu Calgary. Był świetną postacią i był tak świetny na ringu, że gdyby miał lepszych facetów do pracy, nie byłby wciąż pamiętany tak jak jest teraz, ale jeszcze lepiej, np. gdyby miał szansę pracować z Eddiem Guerrero, Deanem Malenko, Chrisem Jericho, Sethem Rollinsem, Romanem Reignsem, Kennym Omegą, czy Codym.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552