ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Undertaker – nieśmiertelna legenda

Ikona, postać wybitna, znakomita zarówno w kwadratowym pierścieniu, jak i na mikrofonie. We wszystkich językach świata razem wziętych brakuje słów, którymi można by go opisać. Po prostu fenomen, który na zawsze zapisał się w historii WWE i całego wrestlingu.

Na WrestleManii 33 dobiegła końca jego era. Po trwającej ponad trzy dekady karierze, The Undertaker odbył prawdopodobnie swój ostatni pojedynek, w którym przegrał z Romanem Reignsem. Po walce byliśmy świadkami jasnego i przewidywalnego, lecz i tak smutnego zdjęcia w ringu płaszcza, kapelusza i rękawic, zwiastującego koniec niezapomnianej drogi.

Skoro żegnamy się z człowiekiem, mającym na swoim koncie więcej lat w kwadratowym pierścieniu, niż wielu z nas na świecie, nadszedł czas, by tak wspaniałą karierę podsumować. Zapraszam Was na przypomnienie moim zdaniem najważniejszych wydarzeń, walk oraz feudów z udziałem „Grabarza”.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552