ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Undertaker na zapleczu SmackDown Live, Były WWE Champion zadebiutuje w TNA? oraz więcej!

– Według PWInsider podczas wczorajszej gali SmackDown Live na zapleczu obecny był The Undertaker.

Oficjalnie nie wiadomo w jakim celu Dead Man pojawił się na zapleczu gali w Birmingham w Alabamie, jednakże można przypuszczać, iż chodzi tutaj o jego wielki powrót podczas 25-lecia RAW, które odbędzie się 22 stycznia tego roku w Nowym Jorku.

Ogłoszono kolejne nazwiska legend oraz byłych zawodników WWE, którzy będą obecni na 25-leciu RAW: The Godfather, Brother Love, Teddy Long, The Boogeyman, Ted DiBiase Sr., Sgt. Slaughter oraz John Laurinaitis.

Poniżej lista osób, które oficjalnie zostały zapowiedziane na RAW, które odbędzie się 22 stycznia: The Undertaker, Teddy Long, The Godfather, Brother Love ,The Boogeyman, Sgt. Slaughter, John Laurinaitis, Sean „X-Pac” Waltman, Ted DiBiase, John Cena, Brock Lesnar, Jim Ross, Jerry Lawler, Kevin Nash, Scott Hall, Ric Flair, Siostry Bella, Ron Simmons, Dudley Boyz, Steve Austin, Shawn Michaels, Triple H oraz New Age Outlaws.

– Zdaniem Dave’a Meltzera były zawodnik WWE, Rey Mysterio może wkrótce zadebiutować w TNA. Pierwsze pogłoski o tym, iż były WWE champion pojawi się w Total Nonstop Action, pojawiły się już w wakacje ubiegłego roku.

Oficjele Impactu próbowali podpisać z Reyem kontrakt, aby ten pojawił się na tapingach gali już w tym tygodniu, jednakże rozmowy nie zaowocowały w sukces. Warto dodać, że rozmowy pomiędzy obiema stronami nadal trwają.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552